Knihy
E-knihy

Fabrika na výrobu duší

Enribook, 2017
Vydavateľstvo
Enribook, 2017

Keď pre homo sapiens sapiens existuje neviditeľná hmota (vzduch), prečo by súčasne nemohol existovať aj homo energetikus (neviditeľný tvor)? Autor formuloval vyššie uvedenú otázku s pocitom prílišnej odvahy, ba až opovážlivosti. Následne sa však...

Čítaj viac

7,51 €

Bežná cena Bežne 7,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Keď pre homo sapiens sapiens existuje neviditeľná hmota (vzduch), prečo by súčasne nemohol existovať aj homo energetikus (neviditeľný tvor)?

Autor formuloval vyššie uvedenú otázku s pocitom prílišnej odvahy, ba až opovážlivosti. Následne sa však stretol s výrokom: „Ako viete, že neustály rozvoj vedy neprinúti vedcov k úvahám, že život a nie hmota existuje večne? Ako viete, že o 10 000 rokov nebude pre nás ďaleko prijateľnejšie uvažovať, že hmota vznikla zo života?“ od Louisa Pasteura, uvedeným v knihe Život pochádza zo života.

Kniha FABRIKA NA VÝROBU DUŠÍ je zhrnutím autorových predstáv o zmysle existencie človeka a pokus o zladenie teologických, filozofických a ezoterických koncepcií o vzniku vesmíru a života na Zemi s teóriou evolúcie, Platónovej Anamnézis a spiritualistickej teórie o synchronicite náhod v živote a prenose energie medzi ľuďmi a "Zdrojom".
Čítaj viac
Kúpte spolu
Fabrika na výrobu duší - Viktor Špakovský
365 meditácií na každý deň v roku - Osho
17,47 €
Ušetríte 0,42 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Vydavateľstvo Enribook vzniklo v auguste 2016. Jeho majiteľkou je Erika Jarkovská, autorka historických, dobrodružno-romantických a spoločenských románov z prostredia Severnej Ameriky 19. a 20. storočia.

Súčasťou loga vydavateľstva je lapač snov. Na rozdiel od toho indiánskeho, ktorý lapal tzv. nočné mory, ten vydavateľský sa snaží polapiť a zrealizovať sny tých autorov, ktorí milujú písanie a veľmi túžia držať v rukách vlastnú knihu, ibaže doteraz nenašli vydavateľa, ktorý by ich tvorbu priviedol k čitateľom.

ENRIBOOK je neštandardné vydavateľstvo a síce v tom, že vydáva knihy na vlastné náklady autorov. Inak funguje rovnako ako tie štandardné. .

Čítaj viac
Kúpte spolu
Fabrika na výrobu duší - Viktor Špakovský
365 meditácií na každý deň v roku - Osho
17,47 €
Ušetríte 0,42 €

„Je ľahšie nudnú knihu napísať, ako prečítať.“

Móra