Pozrite si ukážku z e-knihy
EPUB MOBI

Jenom vítr  E-KNIHA CZ

Eliška Koppová  ·  Vydavateľstvo: Nakladatelství Viking, 2017
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

MOBI

Tento otvorený formát je dostupný bez šifrovania, môže však obsahovať viditeľné aj skryté údaje, identifikujúce nákup. Ako takýto formát stiahnuť a čítať?

Pred nákupom si prosím skontrolujte aj zoznam podporovaných zariadení. V prípade pochybností nás môžete kontaktovať na adrese eknihy@martinus.sk

Objednajte si tovar spolu nad 39,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 39,00 €!

Pri objednávke nad 39,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Spolu iba za 13,59 €
(ušetríte 3,96 €)
Kúpiť spolu
Naša cena:
3,60 €

Okamžite na stiahnutie

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.E-knihu môžete aj darovať!

Túto elektronickú knihu možno aj darovať inému používateľovi. Stačí dokončiť nákup a v E-knižnici zvoliť možnosť „Darovať e-knihu“. Môžete mu vytlačiť poukážku, poslať ju e-mailom, alebo načasovať, aby mu prišla do e-mailovej schránky vo vami zvolenom dni.
Viac informácií

Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili túto e-knihu, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O e-knihe

Kniha Jenom vítr je souborem 13 povídek, většinou laděných lyricko-humorně. Jejich humor může nést lehce černý odstín (Zlatý král) či přecházet v satiru (Cvičný materiál). Někdy je převážen dramatickým obsahem (Nejkrásnější měsíc, Jenom vítr) nebo ustupuje lyrice (Polárka). Děj povídek je většinou zasazen do žhavé současnosti, i když někdy se mezi hrdiny z masa a krve proplétají například antičtí bohové. Nechybí zde ani hlasy z „jiné“ reality (sociální horror Nebezpečný odpad, Předvánoční či fantasy balada Most z pavučin, která se našeho světa dotýká jen lehce). Společným motivem je láska, ať už v podobě hlubokého citu, lásky k životu jako takovému (To třetí), přelétavých vzplanutí, blouznění či patologického vztahu k neživým objektům (Pod jižním křížem). V mnoha povídkách se také ozývá věčný dialog pravdy a lži. Ne vždy je jasné, která je která (Soukromý učitel), pokaždé je však nesnadné odhalit sám sebe (Dvanáctý spolužák).
Povídka Zatmění slunce získala třetí místo v humorné soutěži Řehečská slepice a zkrácená verze povídky Cvičný materiál dokonce místo první.

Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o eknihe

Podrobnosti

  • Počet strán: 210
  • Jazyk: český
  • Rok vydania: 2017
  • Naše katalógové číslo: 281277


Hodnotenia čitateľov       (zatiaľ nikto nehodnotil) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte túto e-knihu? Čítali ste ju a máte na ňu svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené tituly? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
  • sú vulgárne alebo urážlivé
  • nesúvisia s titulom alebo témou
  • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
  • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
  • obsahujú akékoľvek URL odkazy
  • nie sú podpísané

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba