Knihy
E-knihy

100 pohledů na Česko

CPRESS, 2017
Vydavateľstvo
CPRESS, 2017

100 lidí, 100 chutí, ale i 100 pohledů. Zažijte Česko jinak a nechte se naší republikou provést pomocí unikátních historických fotografiích. Na jedné straně najdete starou fotografii místa a na straně druhé stejnou lokalitu, zachycenou však soudobým...

Čítaj viac

27,07 €

Bežná cena Bežne 28,49 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cestujte časem i prostorem s jedinečnou publikací o České republice.

100 lidí, 100 chutí, ale i 100 pohledů. Zažijte Česko jinak a nechte se naší republikou provést pomocí unikátních historických fotografiích. Na jedné straně najdete starou fotografii místa a na straně druhé stejnou lokalitu, zachycenou však soudobým pohledem. Kniha je doplněna texty o zajímavostech vztahujícím se k jednotlivým místům i historickým snímkům. Získejte nový pohled na Česko se 150 srovnávacími dvojicemi fotografií!
Čítaj viac
Kúpte spolu
100 pohledů na Česko - Pavel Scheufler, Jan Vaca a kolektiv
Jedinečné krajiny České republiky z letadla - Petr Toman
69,49 €
Ušetríte 3,65 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
312
Hmotnosť
1650 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
279602
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
CPRESS
Rozmer
210×297 mm
ISBN
9788026416265
Vekové odporúčanie
12+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda.

Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti.

Knižnou perlou je unikátna edícia Múzeum v knihe, ktorá priniesla na český, ale aj slovenský trh úplne originálne spracovanie kníh s vloženými kópiami dobových dokumentov a historických materiálov. Výbornou obsahovou a grafickou kvalitou kníh potvrdzuje edícia Múzeum v knihe získané ocenenia za najkrajšie knihy na popredných knižných veľtrhoch z posledných rokov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
100 pohledů na Česko - Pavel Scheufler, Jan Vaca a kolektiv
Jedinečné krajiny České republiky z letadla - Petr Toman
69,49 €
Ušetríte 3,65 €

„Knihy, ktoré chvália, sú tie, ktoré nikto nečíta.“

A. France