Knihy
E-knihy

160 gramů sacharidů

Jezme chutně bez výčitek

Vydavateľstvo
NOXI, 2016

Cukrovka, inzulinová rezistence či dieta značně omezují stravovací možnosti lidí. Krisztina Vrábel se rozhodla to změnit, protože jí samotné diagnostikovali inzulinovou rezistenci. Ve své kuchařce uvádí možnosti jak dodržovat příjem předepsaných...

Čítaj viac

4,42 €

Bežná cena Bežne 4,65 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cukrovka, inzulinová rezistence či dieta značně omezují stravovací možnosti lidí.
Krisztina Vrábel se rozhodla to změnit, protože jí samotné diagnostikovali inzulinovou rezistenci.
Ve své kuchařce uvádí možnosti jak dodržovat příjem předepsaných 160 g sacharidů denně tak, aby váš jídelníček byl pestrý a obsahoval chutná jídla.
Čítaj viac
Kúpte spolu
160 gramů sacharidů - Krisztina Vrábel
Zelené smoothie - Christian Guth, Burkhard Hickisch
16,48 €
Ušetríte 0,86 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
160 grammos szénhidrátdiéta
Rozmer
219×218 mm
ISBN
9788081113246
Naše katalógové číslo
225229
Počet strán
168
Hmotnosť
510 g
Rok vydania
2016
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
NOXI

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

NOXI – vydavateľstvo kníh pre zdravý životný štýl a chvíle pohody Vydavateľstvo NOXI sa od svojho vzniku v roku 2004 zaoberá vydávaním kvalitnej populárno-náučnej literatúry a beletrie zahraničných aj domácich autorov. Pôsobí na českom a slovenskom trhu.

Edičný program vydavateľstva reaguje na aktuálne trendy, ale ponúka aj čitateľsky dlhodobo zaujímavé témy v týchto oblastiach:

  1. Ezoterika a spiritualita. Knihy o duchovne dlhodobo oslovujú čitateľov, ktorí sa zaujímajú o svet za hranicami bežného vnímania. NOXI ponúka širokú škálu titulov pre záujemcov o východné náboženstvá, kresťanstvo, ale aj knihy o ezoterických učeniach. Nevyhýba sa pritom ani kontroverzným témam.

  2. Zdravie a životný štýl. Knihy o zdraví boli od začiatku pilierom vydavateľstva NOXI. Aj v súčasnosti ponúka tituly, vďaka ktorým si čitatelia nájdu cestu k zdravšiemu životu – či už cestou prípravy zdravých pokrmov, alebo vďaka programom na udržanie zdravého životného štýlu.

  3. Self-help a motivácia. Vydavateľstvo NOXI sa venuje aj čoraz populárnejším knihám v oblasti motivácie v pracovnom aj súkromnom živote. Ponúkame knihy, ktoré priamo povzbudzujú k lepšej produktivite, plnohodnotnému životu, ale aj životné príbehy, ktoré neraz oslovujú viac ako poučky odborníkov. Nechýbajú tu ani poradcovia pre rodičov.

  4. Romány a knihy pre deti. V neposlednom rade sa NOXI venuje aj vydávaniu románov, či už historických, alebo súčasných. Taktiež vydáva knihy pre najmenších čitateľov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
160 gramů sacharidů - Krisztina Vrábel
Zelené smoothie - Christian Guth, Burkhard Hickisch
16,48 €
Ušetríte 0,86 €