Knihy
E-knihy

Drinkopoly

  Výrobca
  Drinkopoly, 2015

  Spoločenská hra, na ktorú si budete len matne spomínať...

  Čítaj viac

  25,56 €

  Bežná cena Bežne 26,90 €

  Ušetríte 5%

  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Drinkopoly © je stolová hra, ktorá zaručuje zábavu a kontakt medzi zábavychtivými hráčmi v každej spoločnosti (doma, na oslave, na pikniku, v bare...). To je hracia sada, ktorá zaručene odoženie nudu. Hra Drinkopoly © je určená výhradne na zábavu
  Hracia plocha má 44 políčok s rozličnými úlohami, ktoré od hráča vyžadujú pitie rôznych druhov nápojov. Sú tu ešte dodatočné políčka so špeciálnymi úlohami, ako sú Barový pult, Striptízový bar alebo Barman. K dispozícii sú taktiež políčka s kartičkami, obsahujúcimi dodatočné úlohy, ktoré presúvajú hráčov ďalej v hre.
  Hra má 30 kartičiek, na ktorých sú napísané rôzne úlohy. Po potiahnutí kartičky musí hráč splniť úlohu, ktorá je na nej uvedená, alebo vypiť nápoj. Takto sa hráč posúva v hre ďalej. Niektoré úlohy sú vtipné, niektoré sexy a niektoré jednoducho šialené. Istotne si každý hráč zapamätá, čo bolo na ktorej kartičke napísané :-)

  Upozornenie
  Drinkopoly ® je spoločenská stolová hra, určená dospelým osobám (starším ako 18 rokov). Je určená výhradne na zábavu a nevyžaduje používanie alkoholických nápojov.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rozmery krabice
  250×500 mm
  Vekové odporúčanie
  18+
  Naše katalógové číslo
  221823

  Recenzie

  Ako sa vám páčila hra?