Knihy
E-knihy
9,50 €

Bežná cena Bežne 10,00 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

9,50 €

Viac o knihe

Profesor Dr. hab. Michail Tombak (biochemik) patrí do svetovej elity významných špecialistov prírodných liečiteľských metód. Je autorom bestsellerov venovaných zdravému, aktívnemu a dlhému životu. Svoje úvahy opierajúce sa o výskumy a skúsenosti uviedol v knihách.

O jeho knihy je záujem na celom svete. Opisuje v nich, čo robiť, aby sme fungovali správne dlhé roky, ako sa radovať zo života a uveriť v možnosti a vitalitu vlastného organizmu. Autor zdôrazňuje, že zdravie súvisí so stravou, s tým, ako dýchame a ako dbáme o naše telo či psychiku.
Publikácie profesora Michaila Tombaka vyšli v 13 jazykoch: poľskom, anglickom, nemeckom, španielskom, maďarskom, kórejskom, nórskom, českom, tureckom, rumunskom, švédskom, ruskom a gréckom. Sú známe v 67 krajinách sveta.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Je možné žiť 150 rokov? - Michail Tombak
Vyliečiť nevyliečiteľné - Michail Tombak
19,38 €
Ušetríte 0,52 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


Eulalia
8.4.2017
Je možné žiť 150 rokov?
Túto knihu som si nechcela objednať, asi som omylom niečo zacvakla. Toto ma nezaujíma, v žiadnom prípade nechcem žiť 150 rokov. Ale neva - podarujem ďalej.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Je možné žiť 150 rokov? - Michail Tombak
Vyliečiť nevyliečiteľné - Michail Tombak
19,38 €
Ušetríte 0,52 €