Knihy
E-knihy

Zásielková služba z vesmíru

Vydavateľstvo
Príroda, 2015

Kniha voľne nadväzuje na svetový bestseller Objednávame si z vesmíru. Autorka vám v nej ukáže, ako si myšlienkami môžete privolať to, po čom túžite...

Čítaj viac

7,51 €

Bežná cena Bežne 7,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za skvelú cenu.

Kniha voľne nadväzuje na svetový bestseller
Objednávame si z vesmíru. Autorka vám v nej ukáže, ako si myšlienkami môžete privolať to, po čom túžite, a naučí vás zbaviť sa pochybností, ktoré obmedzujú a znemožňujú plnenie vašich prianí. Nemusíte mať však obavy, objednať si život snov nie je nijaká drina. Je to jednoduchá a geniálna cesta pre lenivcov, ako si plniť želania, zlepšiť svoj život a naplniť ho radosťou, láskou a šťastím.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zásielková služba z vesmíru - Bärbel Mohr
Objednávame si z vesmíru - Bärbel Mohr
15,02 €
Ušetríte 0,78 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
148
Hmotnosť
330 g
Rok vydania
2015
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Príroda
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788007023871
Naše katalógové číslo
202860

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,8 / 5

4 hodnotenia

2
1
0
0
1

Dana Chovancová
Dana Chovancová
11.5.2016
Celkom fajn
Knižka je napísaná takým ľahším, veselým štýlom,mám obidve časti, páčila sa mi, ťažké, filozofické úvahy nečakajte, ale jej kúpu neľutujem, pri čítaní sa môžete zamyslieť, motivovať, a mňa celkom zaujala. Veď čo ak by to bolo naozaj možné? :-)
Čítaj viac
9.9.2015
od veci
Kniha vôbec nie je o tom, o čom by mala byť, takže jej popis je zavádzajúci. V knihe je uvedených mnoho rôznych príbehov zo života autorky, no užitočných informácií je tam len pramálo a nachádzajú sa skôr v záverečných častiach knihy. Absolútne sklamanie, zbytočne vyhodené peniaze. Neodporúčam.
Čítaj viac
15.12.2015
Názor čitateľa
Nesúhlasím. Mne sa kniha veľmi páčila. Na reálnych príbehoch ľudí je akoby dokázané to, čo sa autorka snaží v každej kapitole vysvetliť. Na príkladoch sa veci vždy chápu lepšie. Nemala som k dispozícii prvý diel no i napriek tomu som s touto knihou spokojná. Treba ju čítať poriadne, no zároveň s nadhľadom a možno je potrebné čítať aj medzi riadkami. Som voči takýmto veciam skeptická a snáď je to len placebo ale všetko, naozaj všetko je len v hlave. Ak neveríte, vyskúšajte :)
Čítaj viac

Počtom vydávaných titulov patrí medzi najväčšie slovenské vydavateľstvá. Počas svojej existencie vydalo vyše 9000 knižných titulov rôznych žánrov, za ktoré získalo množstvo domácich a medzinárodných ocenení. V minulosti sa vydavateľstvo špecializovalo na prírodovedeckú a pôdohospodársku literatúru. Postupne sa štruktúra edičného plánu rozširovala a dnes vydáva okrem populárno-náučných kníh o prírode aj obrazové knihy o Slovensku, motivačnú literatúru, školskú, jazykovú či encyklopedickú literatúru pre širokú verejnosť. V ponuke vydavateľstva nechýbajú ani knihy o zdravom životnom štýle, kuchárske knihy a knihy pre deti. Osobitnú skupinu tvoria učebnice pre základné a stredné školy, ktoré vydavateľstvo vydáva v spolupráci s ministerstvom školstva.

Ako vzniklo vydavateľstvo Príroda?

Príroda je vydavateľstvo s dlhoročnou tradíciou. Vzniklo v roku 1949 ako roľnícke vydavateľstvo Oráč. Začiatkom päťdesiatych rokov pôsobilo pod názvom Štátne pôdohospodárske nakladateľstvo, neskôr ako Slovenské vydavateľstvo pôdohospodárskej literatúry a od roku 1969 už pod súčasným názvom Príroda ako vydavateľstvo kníh a časopisov. Počas existencie vydavateľstva zmenami prechádzal nielen jeho názov a právne formy, ale aj produkcia, ktorá odzrkadľovala požiadavky danej doby. Doménou vydavateľstva však boli vždy knihy pre milovníkov prírody – záhradkárov, chovateľov, hubárov...

Podľa čoho si vyberáte tituly?

Tak ako každé vydavateľstvo, aj my chceme vydávať knihy, o ktoré je medzi čitateľmi najväčší záujem a ktoré v širokej konkurencii uspejú na knižnom trhu. Do nášho edičného plánu si vyberáme zo zahraničných titulov poľských, českých, nemeckých, španielskych, ruských či iných vydavateľstiev, ale vydávame aj pôvodné diela našich domácich autorov. O každej knihe, ktorú plánujeme zaradiť do edičného plánu, diskutujeme na pravidelných edičných radách vydavateľstva. Našim čitateľom chceme ponúkať obsahovo i spracovaním kvalitné knihy, aby sme nestratili ich priazeň, ktorej sa tešíme už po dlhé desaťročia.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?

Počas dlhej existencie vydavateľstva sme vydali veľa hodnotných kníh, na ktoré sme zvlášť hrdí. V posledných rokoch sú to najmä Carnegieho motivačné knihy o ceste ku kvalitnejšiemu životu, rozsiahly a do dnešných dní neprekonaný Atlas topografickej anatómie hospodárskych zvierat slovenského autora Petra Popeska, ktorý vo viacerých jazykoch exportujeme do celého sveta, alebo Veľká kniha rastlín a Veľká kniha živočíchov s farebnými ilustráciami akad. Mal. Jindřicha Krejču, ktorá určite nechýba v knižnici žiadneho milovníka prírody. Z najnovších titulov nám veľkú radosť robia Slovenské rozprávky, v ktorých sa snúbi krása a posolstvo ľudových rozprávok s nádhernými ilustráciami.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Zásielková služba z vesmíru - Bärbel Mohr
Objednávame si z vesmíru - Bärbel Mohr
15,02 €
Ušetríte 0,78 €