Knihy
E-knihy

Želáte si novú kúpeľňu

Vydavateľstvo
Drewo a srd, 2012

Budúcnosť, ktorá už pominula. Podprahové koláže. Prítomnosť, ktorá ešte nenastala. Sprisahanie inštalatérov. Zmluva s pekelníkom. Explózie falošného pokroku. Miznúca žena. Neskrotní...

Čítaj viac

9,50 €

Bežná cena Bežne 10,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do 8 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

9,50 €

Viac o knihe

Budúcnosť, ktorá už pominula. Podprahové koláže. Prítomnosť, ktorá ešte nenastala. Sprisahanie inštalatérov. Zmluva s pekelníkom. Explózie falošného pokroku. Miznúca žena. Neskrotní dôchodcovia. Hlavná postava, ktorá je vedľajšia. Mašinéria riadeného chaosu. Zháňanie písacieho stroja. Teror činorodých prestavieb. Galéria periférneho umenia. Supermarketoví mystici. Kiwi pod praženicou. Niekoľko neoverených receptov, ako sa brániť inovačnému ošiaľu. Tajomstvá odľahlých púští. Neviditeľné, no účinné zbrane. Multifunkčné mašinky rôznych veľkostí. Hmyz, ktorý sa usídlil v kúpeľni. Vozidlá vo verejnom vlastníctve. Biozelenina na strechách domov. Básnik, ktorý sa bál kométy. Hotel v Tokiu. Haraburdy, aparáty, signály. Správa, ktorá sa dostane do nepovolaných rúk.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Želáte si novú kúpeľňu - Peter Macsovszky
Monorezeň & strereozemiaky - Erik Šimšík
16,15 €
Ušetríte 0,85 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
201
Hmotnosť
270 g
Vydavateľstvo
Drewo a srd
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
145818
Rozmer
145×197 mm
Rok vydania
2012

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Želáte si novú kúpeľňu - Peter Macsovszky
Monorezeň & strereozemiaky - Erik Šimšík
16,15 €
Ušetríte 0,85 €