Knihy
E-knihy

Krídla v boji 1939 - 1945

Wings in Combat 1939 - 1945 (Komplet DVD + kniha Fragmenty)

  Magnet Press, 2012

  Druhý diel filmového dokumentu z edície Vojenské lietadlá a história pokračuje v hľadaní zaujímavých pohľadov na niektoré vojenské lietadlá i ľudské osudy spojené s týmito lietadlami – na pozadí našich dejinných udalostí od roku 1939...

  Čítaj viac

  8,50 €

  Bežná cena Bežne 8,95 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do 8 dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o titule

  Druhý diel filmového dokumentu z edície Vojenské lietadlá a história pokračuje v hľadaní zaujímavých pohľadov na niektoré vojenské lietadlá i ľudské osudy spojené s týmito lietadlami – na pozadí našich dejinných udalostí od roku 1939 a v čase druhej svetovej vojny.

  Unikátny dokumentárny komplet je tvorený filmom na DVD + slovensko-anglicky literárne spracovanými príbehmi o niektorých vojenských strojoch či ich pilotoch s názvom Fragmenty.

  Námet: Zdeněk Úšela
  Scenár: Ján Begala

  Zvuk: Dolby Digital
  Obraz: farebný, PAL
  Formát: 16 : 9
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Krídla v boji 1939 - 1945 - Maroš Berák
  Soumrak stíhacích dvouplošníků - Miroslav Šnajdr
  28,25 €
  Ušetríte 1,49 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčil film?

  Společnost Magnet Press už přes dvacet let působí na slovenském časopiseckém trhu. Původně se věnovala pouze distribuci odborných periodik z ČR, s důrazem na časopisy orientované na letectví, armády, vojenskou techniku a historii, modelářství a sportovní létání. Postupně svou nabídku rozšířila i na další žánry. Významné místo zastává i v oblasti vydávání periodik a knižních publikací. Je spoluvydavatelem několika časopisů, vydává knižní publikace z oblasti letectví, historie ozbrojených sil SR, techniky apod. K tomu využívá i vlastní grafické studio.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Krídla v boji 1939 - 1945 - Maroš Berák
  Soumrak stíhacích dvouplošníků - Miroslav Šnajdr
  28,25 €
  Ušetríte 1,49 €

  „Čitateľov delím na dve skupiny: na tých, ktorí čítajú aby si zapamätali, a tých, ktorí čítajú aby zabudli.“

  William Phelps