Knihy
E-knihy
14,00 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cieľom publikácie je umožniť čitateľovi prostredníctvom riešenia príkladov na zostavovanie konsolidovanej účtovnej závierky pochopiť logiku jednotlivých postupov konsolidácie a osvojiť si potrebné zručnosti pri zostavovaní konsolidovanej účtovnej závierky.
Publikácia je rozdelená do piatich kapitol. Prvé štyri kapitoly obsahujú riešené a neriešené príklady. Riešené príklady poskytujú návod, ako postupovať pri riešení neriešených príkladov. Neriešené príklady sú zoradené od jednoduchších po zložitejšie. Z metodických dôvodov sú v jednotlivých kapitolách riešené postupy konsolidácie samostatne, a to na zjednodušenom modeli (materský podnik – dcérsky podnik, materský podnik – spoločný podnik a materský podnik – pridružený podnik).

Publikácia je určená predovšetkým denným a externým študentom študijného odboru Účtovníctvo na Fakulte hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave. Poslúžiť však môže aj asistentom audítorov, audítorom a účtovníkom pri štúdiu predmetnej problematiky, ako aj pri zostavovaní konsolidovanej účtovnej závierky v praxi.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

„Vždy, keď vojdem do knižnice, nedokážem pochopiť, prečo by som z nej mala niekedy odísť.“

Marie de Sevigne