Knihy
E-knihy

Omladzujúce odkyslenie

Harmonický pomer kyselín a zásad - základ zdravia organizmu

NOXI, 2011
Vydavateľstvo
NOXI, 2011

Naše telo je prispôsobené tak, aby sme sa mohli dožiť až 130 rokov. Ale v dôsledku nášho životného štýlu trpíme chorobami a predčasne stárneme a zomierame. Vnútorné prostredie nášho organizmu by malo mať mierne zásaditý charakter...

Čítaj viac

9,90 €

Vypredané, je však dostupné novšie vydanie.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Naše telo je prispôsobené tak, aby sme sa mohli dožiť až 130 rokov. Ale v dôsledku nášho životného štýlu trpíme chorobami a predčasne stárneme a zomierame. Vnútorné prostredie nášho organizmu by malo mať mierne zásaditý charakter. Nesprávne návyky v stravovaní však vedú k tomu, že sa podiel zásaditosti v našom tele neustále znižuje. Prekyslenie organizmu je potom dôvodom väčšiny chorôb. Autor, známy nemecký terapeur a liečiteľ vo svojej knihe vysvetľuje, prečo je prekyslenie tela tak nebezpečné a čo urobiť pre to, aby sme znovu obnovili rovnováhu medzi kyslými a zásaditými látkami v tele.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
207
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2011
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
NOXI
Rozmer
130×207 mm
ISBN
9788081110535
Naše katalógové číslo
105419

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

137 hodnotení

121
9
3
3
1

Marek
9. 7. 2016
pseudoveda
Tepperwein je známy šarlatán ktorý zarába práve na takýchto knihách a naivných ľuďoch. Dajte si vyhľadať na internete článok s názvom Bullshithunter: prekyslenie, PH, alkalická strava. Tam máte všetko o prekyslení tela vyvrátené.
Čítaj viac
Muse Daniela Marčeková
12. 1. 2014
Názor čitateľa
Kniha obsahuje základné, aj pre laikov zrozumiteľné poučenie o fungovaní acidobázickej rovnováhy tela.Je dobrým návodom na riešenie rôznych situácii ľudského organizmu.Určite by som doporučovala veľmi skorú reedíciu, lebo mnohí priatelia sa začínajú o túto problematiku zaujímať.
Čítaj viac
Anna
16. 12. 2013
Názor čitateľa
Veľmi dobrá kniha, začala som meniť môj jedálniček. Odporúčam.
Čítaj viac
4. 8. 2013
Názor čitateľa
Dost slabe, cakal som od toho viac. Tenucka kniha so slabym obsahom.
Čítaj viac
Ľubica Dupejová
Ľubica Dupejová
24. 7. 2013
odporúčam
Najzrozumiteľnejšia kniha, prečo je dôležité odkysliť telo a ako to dosiahnúť.
Čítaj viac
Jarka
23. 5. 2013
Názor čitateľa
Veľmi zaujímavá knižka, poctivo ju študujem. Po zmene jedálnička podľa rád autora sa môj stav badateľne zlepšil, určite budem pokračovať. Kniha dáva veľa podnetných rád k tomu, ako zlepšiť stav nášho organizmu bez toho, aby sme využívali komerčné farmaceutiká, čo je podľa mňa dôležité
Čítaj viac
Alessa
9. 6. 2015
Názor čitateľa
Ahoj citam tiez tu knihu ale nechapem co stou sodou bikarbonou to mozem bez strachu vypit za pohar vody s kopcovitou lyzickou sody kazdy den ...?
Ale myslim ze kazdy by mal jest viac zivej stravy, ako mrtvoly nemyslim tym zive zvierata :)
Este stale sa tym riadis po dlhsej dobe ?
Čítaj viac
kristina harhovska
25. 4. 2013
Názor čitateľa
velmi prakticke a dolezite informacie pre zdravie
Čítaj viac
Katka
4. 4. 2013
Názor čitateľa
Veľmi hodnotná kniha, len sa treba podľa nej aj riadiť. Kvalita života je naozaj do značnej miery ovplyvnená stravou. Odporúčam!
Čítaj viac
veronika
17. 3. 2013
Názor čitateľa
Ak chceme byt zdravi, treba na to telu vytvorit podmienky a ono potom s nami spolupracuje na nasom uzdraveni. Jedna z tych podmienok je odkyselenie organizmu (= kvalitativne zmenit stravovacie navyky). Odporucam
Čítaj viac

Nemecký terapeut a liečiteľ Kurt Tepperwein sa narodil v obci Lobenstein (dnes Úvalno v okrese Bruntál). Najskôr podnikal v odbore poradenstva, ale v roku 1973 toto zamestnanie zanechal a začal skúmať príčiny nemocí a utrpenia. Organizuje semináre na túto tému po celom svete. Taktiež je autorom mnohých kníh z tejto oblasti. Žije na španielskom ostrove Tenerife so svojou treťou manželkou. Od r. 1997 je Kurt Tepperwein docentom na Medzinárodnej akadémii vied. V tom istom roku bolo jeho životné dielo vyznamenané "Prvou nemeckou ezoterickou cenou". V roku 2000 obdržal "Cenu Milenia" od Medzinárodnej akadémie vied. V roku 2005 bol odsúdený k peňažnej pokute za zneužívanie titulov.

Čítaj viac

NOXI – vydavateľstvo kníh pre zdravý životný štýl a chvíle pohody Vydavateľstvo NOXI sa od svojho vzniku v roku 2004 zaoberá vydávaním kvalitnej populárno-náučnej literatúry a beletrie zahraničných aj domácich autorov. Pôsobí na českom a slovenskom trhu.

Edičný program vydavateľstva reaguje na aktuálne trendy, ale ponúka aj čitateľsky dlhodobo zaujímavé témy v týchto oblastiach:

  1. Ezoterika a spiritualita. Knihy o duchovne dlhodobo oslovujú čitateľov, ktorí sa zaujímajú o svet za hranicami bežného vnímania. NOXI ponúka širokú škálu titulov pre záujemcov o východné náboženstvá, kresťanstvo, ale aj knihy o ezoterických učeniach. Nevyhýba sa pritom ani kontroverzným témam.

  2. Zdravie a životný štýl. Knihy o zdraví boli od začiatku pilierom vydavateľstva NOXI. Aj v súčasnosti ponúka tituly, vďaka ktorým si čitatelia nájdu cestu k zdravšiemu životu – či už cestou prípravy zdravých pokrmov, alebo vďaka programom na udržanie zdravého životného štýlu.

  3. Self-help a motivácia. Vydavateľstvo NOXI sa venuje aj čoraz populárnejším knihám v oblasti motivácie v pracovnom aj súkromnom živote. Ponúkame knihy, ktoré priamo povzbudzujú k lepšej produktivite, plnohodnotnému životu, ale aj životné príbehy, ktoré neraz oslovujú viac ako poučky odborníkov. Nechýbajú tu ani poradcovia pre rodičov.

  4. Romány a knihy pre deti. V neposlednom rade sa NOXI venuje aj vydávaniu románov, či už historických, alebo súčasných. Taktiež vydáva knihy pre najmenších čitateľov.

Čítaj viac

„Človek by mal vlastne čítať vždy len to, čo obdivuje.“

Goethe