Vladimír Kuzma

5

Moje odznaky

Verný zákazník
Šťastných 7
2024
Šťastných 7
2023
Šťastných 7
2022
Šťastných 7
2021
Plány do budúcnosti
Horúce novinky
Máte čitateľský profil
Zobraziť viac

Moje aktivity

5
Vladimír Kuzma

Vladimír Kuzma získal odznak Šťastných 7

22.03.2024 21:51

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

Šťastných 7
5
Vladimír Kuzma

Vladimír Kuzma získal odznak Šťastných 7

13.12.2023 11:47

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

Šťastných 7
5
Vladimír Kuzma

Vladimír Kuzma získal odznak Verný zákazník

24.11.2023 07:45

Bolo nám cťou vás obslúžiť už 30 krát. Vaša domáca knižnica musí byť skutočne výstavná!

Verný zákazník
5
5

Vladimír Kuzma napísal recenziu

14.11.2022 10:13

TOTO JE SILA, KTORÁ FAKT FUNGUJE !!!
Úžasná kniha, ktorú prečítate s ľahkosťou.
Jej obsah vo Vás zanechá pozitívnu energiu a pocit,že dosiahnete všetko, čo si skutočne zo srdca želáte.
Sme stvorený na obraz Boží a sme chrámom Svätého Ducha. VŠETCI. No niektorý slabší ľudia sú ovládaný nie láskou ale viac rozumom a negativizmom a všetko negatívne je od Satana. Čiže rozlíšiť sa to dá jednoducho. Všetko dobre a prospešne a pozitívne aj viera a láska a život pochádza z pera a slov Božích. Ostatne klamstva, negativizmy a zavádzania a zvádzania proti optimizmu a radosti a LÁSKE JE OD SATANA!.
Ak sa Vám nedarí získať po čom túžite, doporučujem všímať si príležitosti, ktoré sa Vám ponúkajú vo Vašom živote a bez dlhého váhania ich vziať a pracovať s nimi. "Bez práce nie sú koláče", to vie hádam každý. Pozitívne myslenie pritiahne do našich životov pozitívne okolnosti a úžasné príležitosti vďaka ktorým, ak ich využijeme a budeme šikovný, dosiahneme všetko, po čom túžime. Preto doporučujem čítať túto knihu denne, aby denne menila naše negatívne myslenie na pozitívne. SILA je fakt FANTASTICKÁ SILA! Takže treba konať a konať hneď a úspech sa zaručene dostaví!
Len odporúčam ľuďom, ktorí začnú praktizovať veci, ktoré autorka v knihe popisuje, aby ich robili pravidelne, pretože ak ich nebudete praktizovať pravidelne, nič Vám to neprinesie.
Základ tejto knihy tvorí jedna veľká pravda, a to je síce, že za všetkým, čo je dobré stojí "SILA".
Táto kniha Vám dodá neuveriteľný ELÁN do života už po prečítaní prvých strán ma to brutálne nakoplo.
Zmení Vám to ŽIVOT !!!
Skrátka a dobre - keď milujete, darí sa Vám, keď nemilujete (alebo nebodaj nenávidíte), nedarí sa Vám. Oboje je však doprevádzané rôznymi situáciami, udalosťami a ľuďmi.
Na knižke je najlepšie to, že je naozaj pre každého. Je jedno či chcete byť úspešný podnikateľ alebo budhistický mních, v každom prípade je to letenka presne na to miesto, kde chceš ísť. Lenže nestačí si ju iba prečítať - treba podľa nej žiť.
Ja sa s tou knihou cítim oveľa lepšie mám dosť motivačnej literatúry ale žiadna kniha mi nepomohla tak ako táto...
Jednoducho viem, že akokoľvek moje výsledky dopadnú, vždy to malo nejaký dôvod.
Navyše, nie len že je tam písané to, ako sa nám to môže splniť, ale sú tam písané aj rôzne príbehy, ktoré oživia ale aj poukazujú na to, že sa žiť naozaj dá a nie len prežívať.
Odporúčam !

Čítať viac

Sila - Rhonda Byrne, 2011
Sila
  • Rhonda Byrne
4,6
13,90 €

5
Vladimír Kuzma

Vladimír Kuzma získal odznak Šťastných 7

15.04.2022 17:43

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

Šťastných 7
5
5

Vladimír Kuzma napísal recenziu

15.05.2021 09:46

Čakal som od tejto knihy niečo úplne ale ÚPLNE INÉ, kniha je písaná pre amikov cca začiatok 20 storočia,
je to čisto pre podnikateľov a ja nie som podnikateľ čiže obsah v knihe mi je zatiaľ k ničomu....
písmo v knihe je strašne malé nieje to dobré na oči !
na mňa to pôsobí nudne nezažívne...
graficky pekne ale nieje to časopis že tam má byť toľko obrázkov je to kniha čiže...

Čítať viac

5
5

Vladimír Kuzma napísal recenziu

06.04.2021 11:08

Ak začnete čítať knihu tak máte pocit ako keby ste to už niekde čítali videli ak ste čítali viac motivačných kníh príde mi to ako mix viacerých kníh spojených do jednej knihy... Väčšinou sú tam opísané odstavce z iných kníh, až ku koncu je to trošku záživnejšie ale koniec knihy je len o semenníkoch deťoch a ako sa snažia mať deti ako nemôžu splodiť deti no aj napriek tomu sa nevzdávaju a skúšaju to no a podarí sa im to vo veku 54 rokov mali dve deti ale ku koncu knihy to je len o autoroch o ich živote kade cestovali čo všetko mali čo dokázali... napísali čisto o sebe okolo 60 strán ku koncu knihy je to nezáživné ten koniec vždy riešia iba deti plodnosť ako nemohli mať deti operácie semenniky, spermie, vajíčka, ako túžia po deťoch aj v takom veku... no vzhľadom na to že sa nevzdávali aj napriek tomu mali 2 zdravé deti.... v knihe sa nájde zopár dobrých myšlienok ktoré vám spôsobia AHA moment. Potešujúce je priznanie autorov že knihy píšu iba pre peniaze a chválili sa ako predali milióny kníh po celom svete a ako chcú napísať ďalšie a ďalšie knihy...... Ja osobne som od knihy ODPOVEĎ očakával viac odpovedí nuž som trocha sklamaný že z tých 273 strán si toho človek veľa neodnesie.. V knihe je veľa motivačných fráz viet od iných autorov... Páči sa mi že kniha pekne voňala a že má tvrdý obal. Ja som troška sklamaný očakával som že si z knihy odnesiem viac.

Čítať viac

5
5

Vladimír Kuzma napísal recenziu

17.03.2021 17:53

Kniha trocha naštartuje je tam popísane toho ale nieje to písane štýlom problém + riešenie, v knihe je to písane iba tak povrchne ale nezaškodí si ju prelistovať, malý návod na lepší život ale čakal som viac, v knihe sa píše len povrchne o probléme nejde sa do hĺbky problému s vysvetlením a riešením, trebalo to viac rozpísať problém
+ riešenie je to také málo okolo toho len niečo napísané aby nebola poloprázdna strana... očakával som návod na také myslenie ale autora som skúsil prvýkrát.... Ale odporúčam aspoň sa trocha nad sebou zamyslíte....

Čítať viac

5
5

Vladimír Kuzma napísal recenziu

17.03.2021 17:23

Bol som zvedavý čo mi to prinesie a som prekvapený.. otvorilo mi to oči v knihe je plno úžasných myšlienok, odporúčam každému kto chce aspoň trošku nahliadnuť do svojho vnútra. dozviete sa ako vás pocity ovládajú a hlavne ako vám strach obmedzuje život. Pôsobilo to na mňa zložito musel som niektoré veci čítať 2 X. Vzhľadom na to ako je kniha krátka mohla by byť aj trocha lacnejšia.... Osho ma skvelé názory odporúčam knihy od neho, ja som ho skúsil iba zo zvedavosti náhodou som naňho natrafil a neľutujem. Je dobre sa zamyslieť ako nás emócie ovládajú... Emócie s nami robia veľa ! Knihu odporúčam

Čítať viac

5
5

Vladimír Kuzma napísal recenziu

17.03.2021 17:08

Túto knihu odporúčam všetkým trocha Vás to "osvieži" niečo sa dozviete škoda že je tak krátka.... je v nej zopár aha momentov. Čakal som trošku viac ale nevadí.... Kniha od osho Emócie je lepšie písaná aspoň pre mňa pozor 100 ľudí 100 chutí... Vzhľadom nato že som nemal vzťah mi to veľa nedalo je to ako vetrík trocha vás ofúkne cítite ho je to príjemne v daný moment a potom to pominie.... :)

Čítať viac

„Ari by bol najradšej, keby všetci z jeho izby odišli, najradšej by bol sám so svojimi knihami, najradšej by sa v jednej z nich stratil a už sa nikdy nevrátil.“

Sága z Keflavíku - Jón Kalman Stefánsson, 2022
Sága z Keflavíku
Jón Kalman Stefánsson