Knihy
E-knihy

Darina Špaňúrová

Vypredané

Pokud ji ještě neznáte, seznamte se s Mildred, „nejhorší“ a trochu neohrabanou studentkou akademie čar a kouzel, s jejími přáteli a učiteli. Mildred Virválová sice nepochází z čarodějnické rodiny, ale vždy se toužila stát skutečnou čarodějnicí...

6,78 €

Vypredané

2. diel cyklu Úžasná Plochozem. Plochozemi hrozí nezadržateľná zrážka so škodoradostnou červenou hviezdou a zachrániť ju môže len jediný človek - neschopný a zbabelý čarodejník Vetroplaš, ktorého naposledy videli v okamžiku, keď prepadol cez okraj sveta..

7,32 €
Zľava 5%

Vypredané

4.8

Príbeh obyčajného francúzskeho pastiera, ktorý obyčajnou prácou zmenil krajinu. Krásna knižka o nádeji a zmysle života so skvelými ilustráciami Ľuboslava Paľa...

8,90 €

Vypredané

4.6

Hobit, kniha dejovo spojená s trilógiou Pán Prsteňov vychádza v slovenskom preklade v ilustrovanej verzii po prvýkrát. Ilustroval Alan Lee.

9,42 €
Zľava 5%

Vypredané

Prvý diel slávnej trilógie, ktorá by si azda zaslúžila zvláštnu poličku v každej knižnici milovníka dobrého príbehu. Ide o prvý ilustrovaný slovenský preklad!

12,58 €
Zľava 5%

Vypredané

4.6

Svetoznáma trojdielna sága majstra fantázie z bájnej Stredozeme o prsteni, ktorý prináša zlo, a o bytostiach, ktoré musia spojiť sily, aby ho zničili, a pritom prežijú mnoho dobrodružstiev. Prvé slovenské vydanie s pôvodnými ilustráciami Alana Leea.

12,58 €
Zľava 5%

Vypredané

Svetoznáma trojdielna sága majstra fantázie z bájnej Stredozeme o prsteni, ktorý prináša zlo, a o bytostiach, ktoré musia spojiť sily, aby ho zničili, a pritom prežijú mnoho dobrodružstiev.

13,24 €

Vypredané

Jedného dňa Ferdo Mravec zistí, že mravce sú vo veľmi zlej fyzickej kondícii...

9,42 €
Zľava 5%

Vypredané

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev