Uhádni, akým knižným postavám patria tajomné knižnice, a vyhraj kopu kníh.

Pravidlá

Každý pracovný deň o polnoci ťa portál prenesie k tajomným knižniciam knižných hrdiniek a hrdinov. Tvojou úlohou je uhádnuť meno hrdinky alebo hrdinu, ktorému daná knižnica patrí. Pozorne si prezri všetky indície, ktoré sa v tajomnej knižnici objavia. Môžu to byť knižky alebo predmety, ktoré akýmkoľvek spôsobom súvisia s danými postavami a príbehmi, v ktorých vystupujú. Každý deň o polnoci pribudne prvá indícia, ku ktorej sa o 12:00 a o 16:00 pridajú ďalšie dve.

Preto nezúfaj, ak sa ti hneď nepodarí uhádnuť správnu odpoveď. Nastav si budík a využi všetky indície, ktoré sa objavia počas dňa. Svoju odpoveď napíš do políčka a hneď sa dozvieš, či sa ti podarilo odhaliť majiteľa tajomnej knižnice. Máš toľko pokusov, koľko len chceš! Tešiť sa môžeš aj na bonusové úlohy, o ktorých ti prezradíme viac, keď príde ten správny čas.

V dňoch 6. marca až 31. marca môžeš každý pracovný deň hádať a odhaľovať knižné postavy, ktorým patria tajomné knižnice. Spolu na teba čaká až 20 úloh. Indíciami sú knihy, ktoré by podľa nás mohli postavy vlastniť a v niektorých prípadoch aj také knihy, ktoré skutočne považujú za svoje obľúbené. Preto čím viac toho o knižných hrdinoch vieš, tým lepšie :-)

Ďalšími indíciami sú predmety, ktoré súvisia s postavami alebo príbehmi, v ktorých vystupujú. Celkový vzhľad knižnice a pozadie hracej plochy možno na prvý pohľad nič neznamenajú, ale ktovie, možno ti pri odhaľovaní rovnako pomôžu.

Prihlás sa svojím e-mailom, pusti sa do hádania a pamätaj: Koľko knižníc odhalíš, toľkokrát si hrdinom!

Zdvojnásob svoju výhru!

Na konci súťaže vyžrebujeme 3 šťastných výhercov, ktorí získajú knihy podľa vlastného výberu v podobe darčekovej poukážky. Každá správna odpoveď predstavuje jednu knižku a teda darčekovú poukážku v hodnote 15 eur.

Svoju výhru môžeš zdvojnásobiť, ak počas trvania súťaže urobíš ľubovoľný nákup v kamenných kníhkupectvách Martinus alebo na www.martinus.sk.

Príklad: Ak sa ti podarí uhádnuť všetkých 20 úloh a počas trvania súťaže (6.3. – 31.3.) si kúpiš aspoň jednu knihu v kamennom kníhkupectve Martinus (nezabudni si odložiť účtenku!) alebo na www.martinus.sk, tvoja prípadná výhra bude až 40 kníh.