Knižné chvíle s voňavou kávou - Zo slovenskej pražiarne, Ebenica Coffee

Pôvod Švédsko knihy o umení, dizajne a architektúre

Zúžiť výberu

Typ
Zobraziť iba
Ďalšie možnosti
Odborná x populárne náučná
Jazyk
Téma
Ďalšie možnosti
Pre koho
Pôvod
Autor
Dostupnosť v kníhkupectve
Ďalšie možnosti
Vydavateľstvo
Ďalšie možnosti
Kolekcia
Séria
Edícia
Väzba
Formát
Farba obálky
Použité filtre
Zrušiť filtre
Príručka bytového dizajnu - Frida Ramstedt, Tatran, 2023
Príručka bytového dizajnu

Chystáte sa kupovať nábytok alebo si zariaďovať byt? Viete, na čo je dôležité sa zamerať? Pomocou tohto sprievodcu od švédskej dizajnérky a autorky bestsellera Príručka interiérového dizajnu si zariadite domácnosť tak, aby bola nielen krásna, ale aj...

  • Knihapevná väzba
    33,26 €
    -5 %
    Na sklade > 5 ks

Bosorka - Camilla Läckberg, Slovart, 2018
Bosorka

Patrik Hedström a jeho kolegovia na tanumshedskej policajnej stanici vyšetrujú nový prípad. Do Fjällbacky sa vrátilo zlo. Zo statku za mestečkom zmizla...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    14,95 €
    Na sklade 1 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    10,49 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    10,47 €
    -30 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Čarodějnice - Camilla Läckberg, Motto, 2018
Čarodějnice 
CZ

Ze statku nedaleko Fjällbacky zmizí za bílého dne čtyřletá Linnea. Na povrch vyplouvají tragické vzpomínky, před třiceti lety totiž ze stejného statku zmizela malá holčička, kterou později našli zavražděnou. Tehdy byly za její smrt odsouzeny dvě...

  • Knihapevná väzba
    16,49 €
    Do 20 – 23 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,68 €
    Ihneď na stiahnutie
  • AudioknihaMP3 na stiahnutie
    12,79 €
    -15 %
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    11,54 €
    -30 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Čo je umenie? - Ernst Billgren, 82 Book and Design Shop, 2021
Čo je umenie?

Či už sa zaujímate o umenie, dizajn, kultúru, históriu, filozofiu, biznis, alebo len potrebujete nakopnúť a získať viac sebaistoty, túto knihu si zamilujete. Ponúka najprv krátku a potom dlhú odpoveď na všetky otázky týkajúce sa umenia a tvorivej práce...

  • Knihabrožovaná väzba
    12,90 €
    Na sklade 1 ks

Nenašli ste titul, ktorý ste hľadali?

Napíšte nám a my sa ho pokúsime zohnať

Hry II - August Strindberg, Institut umění – Divadelní ústav, 2004
Hry II 
CZ

Druhý svazek výboru ze Strindbergova díla se zaměřuje na dramatikovo pozdní, expresionistické období. Svazek bude obsahovat vesměs zcela nové překlady her Do Damašku I, II, Tanec smrti I, II, Velikonoce, Hra snů, Holanďan, Bouřka...

  • Knihapevná väzba
    Vypredané

The Girl in the Woods - Camilla Lackberg, HarperCollins, 2018
The Girl in the Woods 
EN

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg's new psychological thriller featuring Detective Patrik Hedström and Erica Falck – irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,95 €
    Do 4 – 8 dní


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Člověk odjakživa bojuje, aby měl co jíst. Honba za potravou je zoufalé břemeno zvířecí mysli. Člověk se musí nejdřív najíst a pak teprve může snít, musí mít plný žaludek a pak teprve může milovat.“

Elantris - Brandon Sanderson, 2017
Elantris
Brandon Sanderson