Pre rebelky beletria

Zúženie výberu
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Použité filtre
Zrušiť filtre
Budem iná - Zuzka Šulajová
Budem iná

Drsný príbeh o hrdinke Ele, ktorá je odhodlaná byť iná ako jej usadnutí rodičia. Živá, nespútaná, brať si, čo život ponúka, nikdy neustrnúť. Tínedžerskú slobodu si užíva plnými dúškami, no tá so sebou okrem vzrušujúcich nových zážitkov nesie aj...

  • Knihapevná väzba
    19,16 €
    -4 %
    Na sklade
    Stíhame do Vianoc
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    12,95 €
    Ihneď na stiahnutie

Láska je na prd - Wibke Brueggemann
E-kniha
Láska je na prd CZ

Queer komedie o tom, že zamilovat se možná není až taková pitomost. Patnáctiletá Phoebe má za to, že zamilovat se je zbytečné a ponižující, a tak se zařekne, že to nikdy neudělá. Pak ale dostane brigádu v místním second handu...

  • E-knihaEPUBMOBI
    11,63 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Knihabrožovaná väzba
    18,75 €
    Na sklade
    Stíhame do Vianoc

Wonder Woman 5: Tělo - Brian Azzarello, Cliff Chiang, Goran Sudžuka
Wonder Woman 5: Tělo CZ

Aby zachránila dítě, které Zeus počal s lidskou dívkou, porazila Prvorozeného i svého nevlastního bratra. Zabila boha, aby zachránila životy milionů lidí. Naplnila prastaré proroctví a zahájila počátek zcela nové éry. Jmenuje se Wonder Woman a je Válkou.

  • Knihabrožovaná väzba
    17,87 €
    -5 %
    Do piatich dní
    Stíhame do Vianoc

Děti pravdy a pomsty - Tomi Adeyemi
E-kniha
Děti pravdy a pomsty CZ

Zélii a Amari se podařilo zvítězit v téměř beznadějném boji a navrátit do Orďši magii. Jenže rituál byl silnější, než tušily, a znovu zažehl magické schopnosti nejen mažiů, ale i šlechticů s magickými předky...

  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    10,00 €
    Ihneď na stiahnutie

Serpent & Dove - Shelby Mahurin
E-kniha
Serpent & Dove EN

An Amazon Best Book of 2019 *New York TimesBestseller *BN's YA Book Club Pick *Indiebound Bestseller *#6 on the 2019 Kids Indie Next List"e;A brilliant debut, full of everything I love: a sparkling and fully realized heroine, an intricate and de...

  • E-knihaEPUB (Adobe DRM)
    7,59 €
    Ihneď na stiahnutie

Blood & Honey - Shelby Mahurin
E-kniha
Blood & Honey EN

The stakes are higher. The witches are deadlier. And the romance is red-hot. The eagerly anticipated sequel to the New York Times and Indiebound bestseller Serpent Dove is perfect for fans of Sarah J. Maas. Lou, Reid, Coco, and Ansel are on the run...

  • E-knihaEPUB (Adobe DRM)
    11,99 €
    Ihneď na stiahnutie


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

Neprečítate na zariadeniach:

  • Kindle

Viac informácií v našich návodoch

„Človek nesmie nenávidieť nič okrem večnosti.“

Žiadne umenie - Péter Esterházy
Žiadne umenie
Péter Esterházy