Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024

Young adult poézia

Zúžiť výber

Typ
Zobraziť iba
Ďalšie možnosti
Jazyk
Štýl
Téma
Ďalšie možnosti
Pre koho
Ďalšie možnosti
Pôvod
Útvar
Klasický x moderný
Autor
Ďalšie možnosti
Dostupnosť v kníhkupectve
Ďalšie možnosti
Vydavateľstvo
Ďalšie možnosti
Kolekcia
Séria
Edícia
Väzba
Formát
Farba obálky
Použité filtre
Zrušiť filtre
Myšlenky pod polštář - Courtney Peppernell, YOLi CZ, 2022
Myšlenky pod polštář 
CZ

Okouzlující sbírka minimalistické poezie a krátkých prozaických textů z pera australské autorky Courtney Peppernell. Citlivé a trefné texty o životě, lásce, prohrách i výhrách nad sebou samým, o zlomených srdcích a našich nejistotách. Myšlenky, které...

  • Knihabrožovaná väzba
    15,74 €
    -18 %
    Na sklade 1 ks
  • E-knihaEPUBMOBI
    13,68 €
    Ihneď na stiahnutie

Miluj jej voľnosť - Atticus, YOLi, 2018
Miluj jej voľnosť

Atticus vo svojej zbierke Miluj jej voľnosť zachytáva esenciu veľkých okamihov aj romantiku všednosti s priam dojímavou pokorou. Prvý pohľad novej lásky, neskrotná sloboda ženskej duše, spievanie spolu s rádiom počas nočnej jazdy autom...

  • Čítanávýborný stav
    11,90 €
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    Vypredané

N.O.R.A. - Filip Kobza, Pointa, 2022
N.O.R.A. 
CZ

Dnešní svět není zvlášť hezký ani příjemný. Svět je prostě svět. Svůj, trpký a nemilosrdný, nikoho nenechá bez starostí. Každý z nás by chtěl někdy někam utéci, někam zmizet. A právě N. O. R. A. je možností, kde se člověk...

  • Knihabrožovaná väzba
    8,99 €
    Do 2 – 5 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    7,30 €
    Ihneď na stiahnutie

Láskou ji nespoutáš - Atticus, Ikar CZ, 2018
Láskou ji nespoutáš 
CZ

Pro fanoušky knih Milk and Honey a The Sun and Her Flowers od Rupi Kaur. Love Her Wild je sbírkou veršů mladého autora, který si získal srdce půl milionu fanoušků na sociální síti Instagram. Časopis Teen Vogue ho označil...

  • Čítanámierne opotrebovaná
    11,52 €
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    Vypredané

Nenašli ste titul, ktorý ste hľadali?

Napíšte nám a my sa ho pokúsime zohnať

Love Her Wild - Atticus, Headline Book, 2017
Love Her Wild 
EN
Martinus
Martinusáčka odporúča 5

For fans of Milk & Honey and Chasers of the Light, the first collection of poetry by Instagram sensation Atticus. Love Her Wild is a collection of new and beloved poems from Atticus, the young writer who has captured the ...

  • Knihapevná väzba
    16,50 €
    Na sklade 3 ks
  • Čítanávýborný stav
    11,55 €
    Na sklade

Pillow Thoughts - Courtney Peppernell, Andrews McMeel, 2017
Pillow Thoughts 
EN

Make a cup of tea and let yourself feel. Pillow Thoughts is a collection of poetry and prose about heartbreak, love, and raw emotions...

  • Knihabrožovaná väzba
    18,50 €
    Na sklade > 5 ks

Millennials - Kateřina Pokorná, Došel karamel, 2024
Novinka
Millennials 
CZ

Leoš Mareš o ní řekl, že je supernova, zjevení něčeho tak výjimečného, že se z ní v budoucnosti stane významná osobnost kulturního života. Autorka Kateřina aka @svojost svým literárním umem uhranula nejen milieniály. Její texty sdílí všechny generace ...

  • Knihapevná väzba
    21,29 €
    -14 %
    Pripravujeme,
    vychádza 30. 9. 2024

A Collection of first World War Poetry - Janet Borsbey (editor), Ruth Swan (editor), Eli, 2013
A Collection of first World War Poetry 
EN

More than any other conflict, the Great War inspired writers of all generations and classes...

  • Knihabrožovaná väzba
    7,62 €
    -38 %
    Do 15 – 20 dní

Moonrise - Sarah Crossan, Bloomsbury, 2017
 
Moonrise - Sarah Crossan, Bloomsbury, 2017
Moonrise 
EN

The astonishing new novel from Carnegie Medal, CliPPA Poetry Award, YA Book Prize and CBI Book of the Year Award winning author Sarah Crossan..

  • Knihapevná väzba
    13,29 €
    -5 %
    Do 22 – 27 dní
  • Čítanávýborný stav
    9,20 €
    Na sklade

Punching the Air - Yusef Salaam, Ibi Zoboi, HarperCollins, 2020
Punching the Air 
EN

From award-winning, bestselling author Ibi Zoboi and prison reform activist Yusef Salaam of the Exonerated Five comes a powerful YA novel in verse about a boy who is wrongfully incarcerated...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,17 €
    Na sklade 1 ks
The Crossover - Kwame Alexander, Andersen, 2015
The Crossover 
EN

12-year-old Josh and his twin Jordan have basketball in their blood. They’re kings of the court, star players for their school team. Their father used to be a champion player and they each want nothing more than to follow in his footsteps...

  • Knihabrožovaná väzba
    8,95 €
    Viac ako 30 dní

Inside Out & Back Again - Thanhha Lai, HarperCollins, 2010
Inside Out & Back Again 
EN

Inside Out and Back Again is a #1 New York Times bestseller, a Newbery Honor Book, and a winner of the National Book Award! Inspired by the author's childhood experience as a refugee—fleeing Vietnam after the Fall of Saigon and immigrating to Alabama...

  • Čítanávýborný stav
    9,21 €
    Na sklade
  • Knihabrožovaná väzba
    12,53 €
    Do 3 – 7 dní

We Have Everything We Need To Start Again - Koleka Putuma, Adriana Bellet (ilustrátor), Hot Key, 2024
We Have Everything We Need To Start Again 
EN

An empowering and uplifting collection of poems from groundbreaking and award-winning poet Koleka Putuma, about figuring out who you are and embracing it...

  • Knihabrožovaná väzba
    13,29 €
    Na sklade 2 ks


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green, 2013
Na vine sú hviezdy
John Green