Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Snom každého športovca je stáť jedného dna na stupni víťazov. Tomu však predchádza zvládnutie náročného procesu športovej prípravy. Treba sa naučiť prekonávať prekážky a využívať ich vo svoj prospech. Zo svojich možností a schopností vedieť vyťažiť maximum. Tréner by mal byt akceptovaným vzorom, oporou, dobrým motivátorom a odborníkom v oblasti, v ktorej pôsobí. Svojim zverencom by mal odovzdať informácie, skúsenosti a zručnosti, vďaka ktorým budú môcť športovci budovať a rozvíjať svoju športovú kariéru. V oboch prípadoch je to proces, počas ktorého musia všetci odviesť kus poctivej práce.
Kniha Boccia – základy športovej prípravy by mala pomôcť tak športovcom, ako i trénerom v ich práci. Sú v nej informácie z oblasti tréningovej prípravy, metód tréningu, z oblasti trénerského pôsobenia, športovej psychológie, rehabilitácie a z oblasti športovej výživy. Kniha nie je návodom na víťazstvo.
Je cestou, ako sa priblížiť k úspechu vďaka komplexným informáciám, ktoré v knihe nájdete. To najdôležitejšie – ZÁUJEM, PRESVEDČENIE, ODHODLANIE a BOJOVNOSŤ musí nájsť každý hlavne sám v sebe…
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
216
Vydavateľstvo
Perfekt
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
826333
Rok vydania
2020

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green