Knihy
E-knihy
1,00 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Vybrané slová na prázdninách (vo veršoch aj neveršoch) je veselá ilustrovaná knižka venovaná deťom, ktoré sa učia vybrané slová.

Malý Riško sa teší na prázdniny u starého otca, ktorý býva na dedine v dome s veľkou záhradou hneď pri lese. To je niečo úplne iné ako mestské sídlisko. Každý jeden prázdninový deň prinesie Riškovi nové zážitky. O všetky by sa rád podelil s mamou, preto sa rozhodne, že jej bude písať listy. Len čo sa však začne z Riškovho pera trúsiť jedna chyba za druhou, prichádza na pomoc starý otec. Každý deň chlapcovi prináša na pomoc jednu básničku. S nimi sa mu azda budú vybrané slová lepšie pamätať.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vybrané slová na prázdninách - Tomáš Galierik
Nemali by sme - Vi Keeland
10,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
26
Vydavateľstvo
E-knihy jedou
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
737961
Rok vydania
2020

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Emília Beňová
pred týždňom
Odporúčam
Vôbec nie som vhodným typom na písanie recenzií, no tentoraz mi to nedalo. Nedá mi neuputať pozornosť na túto útlu eknihu z pera šikovného autora menom Tomáš Galierik.

Pred časom som si kúpila eknihu VYBRANÉ SLOVÁ NA PRÁZDNINÁCH VO VERŠOCH AJ NEVERŠOCH a jej obsah ma milo prekvapil.
Po knihe som siahla čisto zo zvedavosti, pretože má zaujala obálka aj nádherné ilustrácie vsadené do každej stránky. Zároveň som bola zvedavá o čom ekniha je.

Je to príbeh malého chlapca, ktorý sa z veľkomesta sťahuje na prázdniny k dedkovi.
Príbeh je popretkavaný peknými básničkami, v ktorých sa ukrývajú vybrané slová.
Autor sa šikovné pohral s každým slovom či vetou a stvoril úžasný celok, pri ktorom sa môžete učiť. E-kniha môže byť skvelým učiteľom, ale nemusí. Večer z nej čítavam svojim bublinkám a ony s napätím počúvajú.

Knihu by som doporučila všetkým vekovým kategóriám, no verím, že najviac pomôže žiačikom, ktorí si nevedia zapamätať, kedy sa píše Y a kedy mäkké I.
Knihu radím medzi povinné čítanie, pretože, povedzme si to na rovinu: slovenčina je síce nádherný jazyk, no zároveň pre mnohých neskutočne ťažký.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Vybrané slová na prázdninách - Tomáš Galierik
Nemali by sme - Vi Keeland
10,00 €

„Dávaj si pozor, keď čítaš knihy o zdraví. Mohol by si zomrieť z tlačovej chyby.“

Mark Twain