Knihy
E-knihy
13,53 €

Bežná cena Bežne 13,99 €

Ušetríte 3%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

V treťom dieli sa dozviete ďalšie osudy vašich obľúbených hrdinov. Keď si už Táňa s Alexom myslia, že ich láska prekonala všetky prekážky, prihodia sa ďalšie udalosti, ktoré im dajú poriadne zabrať. Táňu čaká maturita, navyše jej mama stratí prácu a starká sa ocitne v nemocnici. Ani Alex to nemá ľahké, musí sa sústrediť na náročné štúdium medicíny, pričom aj u nich doma sa veci poriadne skomplikujú. Táňa sa zo všetkých síl snaží dobre obstáť na prijímačkách, aby sa dostala na univerzitu v Žiline, kde študuje Alex a oni mohli tráviť viac času spolu. A do toho sa zrazu objaví Tánin vlastný otec, ktorý ani netuší, že má dcéru a jej život sa poriadne zamotá.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Prvý a posledný - Silvia Demovičová
Cyrano a anděl Páně - Jana Semschová
21,06 €
Ušetríte 0,83 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
372
Hmotnosť
545 g
Rok vydania
2019
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Verbarium
Rozmer
135×210 mm
ISBN
9788089956449
Naše katalógové číslo
606555

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Veronika
pred piatimi dňami
Odporúčam
Knihu som kúpila pre dcéru, pretože ma zaujalo, že tým podporím dobrú vec - kúpou prispejem na neziskovú organizáciu pre deti. Napokon sme knihu prečítali obidve a neľutujeme. Dej plynul rýchlo, romantické momenty potešili, záver prekvapil.
Čítaj viac
Simona
7.6.2019
Prvý a posledný

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Z knihy sála teplo, neha, porozumenie a inteligencia. Je skvelé, že máme autorky, ktoré píšu jazykom mladých a pre mladých a zároveň vkladajú hrdinkám do úst múdre myšlienky, snažia sa do príbehu vtisnúť aj hodnoty, ktoré by mohli mladé baby v živote nasmerovať správnym smerom. Posledný diel bol trošku sladší ako predošlé, charaktery sa oproti predošlej knihy opäť posunuli. Táňa nie je žiadna pojašená pubertiačka, všetko si pekne analyzuje v hlave, chce sa správne rozhodnúť - v rôznych situáciách, no nie vždy je to jednoduché. V našich životoch sa denne stretáme s dilemami, ktoré musíme riešiť. A v danom okamihu sa vždy rozhodneme tak, ako sme vtedy považovali za správne. Od toho sa už odvíjajú rôzne situácie, viac či menej náhodné. Vždy však majú v našom živote zmysel. A Táňa to vie. :)
Nemôžem predsa len nespomenúť Alexa. V dvojke som bola tím Tim (a v dvojke ním aj tak navždy budem :D), no v tomto diele autorka Alexa podala tak, že som presvedčená, že by mu neodolal nik. Už to nebol chlapec, bol to muž, ako sa patrí, ktorý vie, čo chce, vie, o čom je láska a život. Kiežby takí muži neboli len v knihách, ale ponevierali sa aj po svete. :) Objavili sa tu aj nové postavy, ktoré dej trochu zamotali. Určite odporúčam.
Už teraz sa teším na ďalšiu autorkinu tvorbu a verím, že čitateľov nenechá dlho čakať.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Prvý a posledný - Silvia Demovičová
Cyrano a anděl Páně - Jana Semschová
21,06 €
Ušetríte 0,83 €

„Kto sa chce stať vzdelaným, musí nad zlato vážiť si knihy.“

Komenský