Knihy
E-knihy

Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD

Učebnice s dialogy a frázemi

Aktuell, 2011
Vydavateľstvo
Aktuell, 2011

Moderně koncipovaná učebnice, se kterou zvládnete jazyk na takové úrovni, aby ste porozuměli hlavním myšlenkám ústního projevu o běžných tématech každodenního života. Výběr tematiky a způsob jejího zpracování respektuje potřeby studujících...

Čítaj viac

17,87 €

Bežná cena Bežne 18,75 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Moderně koncipovaná učebnice, se kterou zvládnete jazyk na takové úrovni, aby ste porozuměli hlavním myšlenkám ústního projevu o běžných tématech každodenního života. Výběr tematiky a způsob jejího zpracování respektuje potřeby studujících. Texty a dialogy jsou živým obrazem reálných materiálů a situací, se kterými se můžete běžně setkat. Gramatika se všeobecně považuje za nejnudnější část učení se jazykům. Tvoří však kostru jazyka, bez které by jeho systém nefungoval. V učebnici se vysvětlování gramatiky omezuje na nutné minimum a její zvládnutí podporuje přiměřené procvičování jevů. V této prakticky zaměřené učebnici navíc najdete ukázky jak napsat dopis, objednávku, fakturu, objednat si pobyt v hotelu nebo porozumět pokynům v letadle, v inzerátu apod. Získáte z nich daleko více než jen porozumění lexikálním a gramatickým jevům.

Po osvojení si patnácti lekcí učebnice se nečekaně rozšíří váš obzor, možnosti, ale i sebevědomí. Učebnice splňuje všechna náročná kritéria Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Využívá nejmodernější poznatky didaktiky samostudia a sebehodnocení a nejefektivnějším způsobem vede k vyšší jazykové kompetentnosti, kterou vyžaduje současná praxe.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD - Hubert Hrdlička, Helena Šajgalíková
Klub nerozbitných detí - Slávka Kubíková
29,64 €
Ušetríte 2,91 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Príloha
CD
Rozmer
156×215 mm
ISBN
9788089153862
Naše katalógové číslo
310139
Počet strán
392
Hmotnosť
660 g
Rok vydania
2011
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český, nemecký
Vydavateľstvo
Aktuell

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


mario lakatos
6.1.2017
mario

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

radim kazdym citatelovi kto uci cudzy jazyk je velmi dobra ucebnica opakovanie gamatiky konzervacie slovicka a hlavne to radim pokrocilym texty su dost tazske preto to radim len pre mierne pokrocilym
Čítaj viac
Marta Rovná
10.6.2013
Marta
Kniha je kvalitná, ale chcela som to použiť ako doplnkovú literatúru na hodiny NEJ na ZŠ a texty na to sú pomerne ťažké pre NEJ ako 2. CUJ. Je nedoriešený problém s dotlačou Projekt Deutsch Neu 2, čo veľmi vadí pri práci.
Čítaj viac
Dominika
7.6.2013
Názor čitateľa
Kniha mi neposkytla, čo som očakávala. Prvá lekcia je tematicky zameraná na rodinu a gramaticky sú niektoré javy spracované až o niekolko lekcií neskôr (zámená, číslovky). Zoznamovacie frázy sú pre začiatočníka veľmi náročné (Gestatten Sie mir, meine Kollegin vorzustellen, Es freut mich Sie kennengelernt zu haben.). V niektorých častiach mi pripadá gramatika nedovysvetlená, neukončená. CD nahrávky sú pre jazykový kurz vôbec nepoužiteľné, nakoľko nahraté ako celok, t.j. nemožno si prehrať jednotlivé cvičenia samostatne, ale celú lekciu. Je to skôr vhodné na posluch do auta :). Očakávala som viac.
Čítaj viac
Art
22.7.2015
Názor čitateľa
Prosím Vás, ako je nahraté CD? Hovoria pomaly a zrozumiteľne, alebo melú, príp. majú rôzne akcenty?... Ďakujem.
Čítaj viac
Zuzana
13.6.2012
Názor čitateľa
Výborná pomôcka na zopakovanie si nemeckej gramatiky a stručnej konverzácie, či už v rámci jazykového kurzu s lektorom alebo pre pokročilých samoukov. Avšak neodporúčam pre samoukov - začiatočníkov.
Učebnica je koncipovaná logicky a prehľadne, najmä gramatická časť je zostavená veľmi komplexne. Tematicky sa zameriava na pracovnú komunikáciu. Vhodná pri príprave na pracovný pohovor v nemeckom jazyku a pri aktívnom pôsobení na pracovisku.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Němčina pro samouky a pro jazykové kurzy + CD - Hubert Hrdlička, Helena Šajgalíková
Klub nerozbitných detí - Slávka Kubíková
29,64 €
Ušetríte 2,91 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth