Jeho veličenstvo, Hlavolam - Marián Goga
Jeho veličenstvo, Hlavolam
11,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Jeho veličenstvo, Hlavolam

Daxe, 2017
Vydavateľstvo
Daxe, 2017

Kniha Jeho veličenstvo, Hlavolam obsahuje hlavolamy, ktoré majú spoločného menovateľa - postup alebo návod nie je vopred daný a úloha má zvyčajne nejaký "háčik", t. j. nedá sa vyriešiť bežným postupom tak, ako by sa na prvý pohľad zdalo...

Čítaj viac

11,00 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha Jeho veličenstvo, Hlavolam obsahuje hlavolamy, ktoré majú spoločného menovateľa - postup alebo návod nie je vopred daný a úloha má zvyčajne nejaký "háčik", t. j. nedá sa vyriešiť bežným postupom tak, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Riešiteľ hlavolamov je nútený intenzívne premýšľať, meniť prístupy, kombinácie, pozerať sa na problémy z viacerých strán, skrátka, musí kreatívne myslieť.
Hlavným cieľom tejto knihy je posilniť u čitateľa záujem o logické premýšľanie, naučiť ho logicky uvažovať, cvičiť predstavivosť a dôvtip pri riešení rôznych hlavolamov a zdokonaľovať svoje kreatívne myslenie. Kniha obsahuje mnoho problémov, hlavolamov a úloh, ktoré treba riešiť premýšľaním, dôvtipom a úsudkom.

Kniha je určená čitateľom od 12 do 99 rokov a ponúka nielen úlohy veľmi jednoduché a ľahké, ale aj zložitejšie, ktoré zaručene preveria dôvtip, predstavivosť, kreativitu i vedomosti čitateľa mladšej i staršej vekovej kategórie. Dajú sa tu nájsť úlohy a hlavolamy, ktoré čitateľa určite zaujmú, pobavia a zároveň precvičia jeho šedé mozgové bunky.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Jeho veličenstvo, Hlavolam - Marián Goga
Malé ženy - Louisa May Alcott
23,79 €
Ušetríte 3,11 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
184
Hmotnosť
307 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
279283
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Daxe
Rozmer
165×235 mm
ISBN
9788089429578
Vekové odporúčanie
12+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Jeho veličenstvo, Hlavolam - Marián Goga
Malé ženy - Louisa May Alcott
23,79 €
Ušetríte 3,11 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia