Knihy
E-knihy

Kniha Bodaj bi! & Tričko „Bodaj, bi!“

Pánske

  Kompot, 2014
  Výrobca
  Kompot, 2014

  Kniha na tričku? Prečo nie! Spisovateľ Tomáš Ulej a výrobca tričiek Kompot sa rozhodli, že literatúra by už nemala prizerať, ako všetku slávu žnú módne domy a značky a prichádzajú s novou edíciou literárnych tričiek...

  Čítaj viac

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o produkte

  Kniha na tričku? Prečo nie! Spisovateľ Tomáš Ulej a výrobca tričiek Kompot sa rozhodli, že literatúra by už nemala prizerať, ako všetku slávu žnú módne domy a značky a prichádzajú s novou edíciou literárnych tričiek.
  Oblečte sa do Tomášových aforizmov z oceňovaných zbierok aforizmov a epigramov Ale a Bodaj bi! o ktorých Tomáš Janovic napísal, že "pokračujú v tom, čo u nás začali Lasica a Satinský.

  K dispozícii sú dva motívy - tričko „Bodaj, bi!“ pre snílkov a tričko „Späť na stromy“ pre všetkých, ktorí sa netvária, že pojedli všetku múdrosť sveta. Každé si môžete kúpiť aj v cenovo výhodnom balení s knihou., aby ste sa mohli farebne zladiť pred príchodom do kaviarne.
  Čítaj viac
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Rok vydania
  2014
  Naše katalógové číslo
  192539

  Recenzie

  Ako sa vám páčil produkt?

  „Nikdy sa nenúť do čítania knihy, ktorá ťa nebaví. Na svete je toľko skvelých kníh, že je hlúpe strácať čas s tými, ktoré ti nedávajú žiadne potešenie.“

  Atwood H. Townsend