Knihy
E-knihy
8,50 €

Bežná cena Bežne 12,10 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Nájdete v ňom najkrajšie a najznámejšie slovenské ľudové piesne, medzi nimi aj detské a hymnické, ale aj piesne našich susedov – moravské, ukrajinské, poľské, maďarské i rakúske. Je to výber tých najlepších a najspievanejších piesní, ktoré nám prinášajú potešenie, radujú sa i smútia s nami, posilňujú v nás hrdosť na našich predkov, lebo stále žijú v našom národe, dedia sa v rodinách z generácie na generáciu, sú trvalou oslavou našej domoviny a nechýbajú pri žiadnej skutočnej slávnosti. Spevník je výnimočný tým, že prináša okrem notového materiálu pre klávesové nástroje aj gitarové akordy, aby ste si piesne mohli spievať pri stretnutiach v prírode, na dovolenkách či v táboroch a šírili ich krásu aj vo svojom okolí.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Spevník -
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
16,80 €
Ušetríte 7,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
272
Vydavateľstvo
Perfekt
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
175490
Rok vydania
2014

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

4 hodnotenia

3
1
0
0
0

Janka Bajnóczyová
3.2.2015
Názor čitateľa
Dobrá kniha, výber piesní ako spomenuli aj cudzie, noty v rôznych stupniciach, akordy na gitaru.... Som veľmi spokojná... Bola by som rada keby vydali aj dalšie diely...
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Spevník -
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
16,80 €
Ušetríte 7,20 €

„Môj život sa začal, keď som dostala svoj prvý čitateľský preukaz.“

Rita Mae Brown