Knihy
E-knihy
8,50 €

Bežná cena Bežne 12,10 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Nájdete v ňom najkrajšie a najznámejšie slovenské ľudové piesne, medzi nimi aj detské a hymnické, ale aj piesne našich susedov – moravské, ukrajinské, poľské, maďarské i rakúske. Je to výber tých najlepších a najspievanejších piesní, ktoré nám prinášajú potešenie, radujú sa i smútia s nami, posilňujú v nás hrdosť na našich predkov, lebo stále žijú v našom národe, dedia sa v rodinách z generácie na generáciu, sú trvalou oslavou našej domoviny a nechýbajú pri žiadnej skutočnej slávnosti. Spevník je výnimočný tým, že prináša okrem notového materiálu pre klávesové nástroje aj gitarové akordy, aby ste si piesne mohli spievať pri stretnutiach v prírode, na dovolenkách či v táboroch a šírili ich krásu aj vo svojom okolí.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Spevník -
Krásny omyl - Vi Keeland
16,80 €
Ušetríte 7,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
272
Vydavateľstvo
Perfekt
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
175490
Rok vydania
2013

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

Ivan Hutka
20.6.2019
Výborný spevník. Prišiel som aj na také pesničky, ktoré som doteraz nepoznal. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú sem tam zaspievať.
Čítaj viac
Janka Bajnóczyová
3.2.2015
Názor čitateľa
Dobrá kniha, výber piesní ako spomenuli aj cudzie, noty v rôznych stupniciach, akordy na gitaru.... Som veľmi spokojná... Bola by som rada keby vydali aj dalšie diely...
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Spevník -
Krásny omyl - Vi Keeland
16,80 €
Ušetríte 7,20 €

„Keď niekto začne páliť knihy, skončí pálením ľudí.“

Heinrich Heine