Uhádneš, komu patria Tajomné knižnice?   Súťažiť

Interview

S Kristínou Kúdelovou o tom, aké sú filmové hviezdy naozaj.

Akí sú slávni herci a herečky, keď nemusia hrať? Akú charizmu vyžarujú pri osobnom stretnutí? Čo čaká na novinárku pri rozhovoroch s najväčšími filmovými hviezdami? Ako sa... Čítať viac

Vydavateľstvo
Petit Press, 2021
176 strán
2-3 hodiny čítania

Akí sú slávni herci a herečky, keď nemusia hrať? Akú charizmu vyžarujú pri osobnom stretnutí? Čo čaká na novinárku pri rozhovoroch s najväčšími filmovými hviezdami? Ako sa správajú Leonardo DiCaprio, ... Čítať viac

  • EPUB MOBI
  • Slovenčina

7,99 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Akí sú slávni herci a herečky, keď nemusia hrať? Akú charizmu vyžarujú pri osobnom stretnutí? Čo čaká na novinárku pri rozhovoroch s najväčšími filmovými hviezdami? Ako sa správajú Leonardo DiCaprio, Johnny Depp či Catherine Deneuve?
Kristíne Kúdelovej, redaktorke denníka SME, sa podarilo vyspovedať už toľko osobností filmovej branže ako snáď žiadnej inej slovenskej novinárke. Kniha Interview odhaľuje zákulisie stretnutí s mnohými zábavnými detailmi, približuje atmosféru počas rozhovorov a neobchádza ani aktuálne spoločenské témy.

Je príležitosťou sadnúť si k celebritám na gauč v ich hotelovej VIP izbe, alebo si dať s nimi pivo v bare. Dostať sa bližšie, pocítiť ich celebritné fluidum. Začítajte sa do rozhovoru dvoch kamarátok novinárok, ktorý odhaľuje zaujímavé hviezdne súvislosti.
Čítať viac
Počet strán
176
Rok vydania
2021
Edícia
Edícia denníka SME
Naše katalógové číslo
1406285
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Petit Press
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,0 / 5

3 hodnotenia

1
0
1
0
1

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Katka
Neoverený nákup
17.2.2022
Zaujímavé ale zavádzajúci popis knihy
Ako nadšená fanúšička hollywoodských hercov a rozhovorov s nimi bola kniha jasná voľba. Veľký rešpekt k autorkám. (a trochu aj závisť :) )
Táto kniha neponúka však celé rozhovory s hercami a osobnosťami.
Pred každým rozhovorom je uvedené, že celý rozhovor nájdete na stránke SME, takže kniha je len ochutnávkou a navnadením čitateľa na to, aby si predplatil SME, aby mohol interview dočítať. To vnímam ako zavádzanie čitateľa a po dočítaní rozhovorov sa cítim podvedená, lebo som si kúpila knihu, v ktorej nie je komplet rozhovor.
Čítať viac
Pavol Záborský
Neoverený nákup
28.1.2022
Inšpiratívne čítanie
Celý svoj život sledujem filmovú scénu, čítam filmovú literatúru a aj rozhovory s filmovými hercami či režisérmi. Nikdy som však nevenoval pozornosť ich autorom. Po prečítaní knižky o tom, ako robí Kristína Kúdelová rozhovory so známymi osobnosťami z filmového sveta, jej skladám poklonu. Byť pripravený klásť otázky, ktoré nie sú všedné, mať naštudované a napozerané filmy tých, s ktorými sa idem rozprávať a potom to v krátkom čase využiť pri rozhovore, musí byť veľmi ťažké. Ale určite aj inšpirujúce. Však kto môže povedať, že sa rozprával s Tarantinom, Di Capriom, Pittom, Deepom a s nespočetným množstvom iných zaujímavých ľudí.

Po prečítaní knihy som si predplatil prístup na Sme.sk a spätne si čítam takmer všetky články a rozhovory od Kristíny Kúdelovej.
Čítať viac

Vydavateľstvo Petit Press

Čítať viac

„Muž a žena by mali byť spomalení, ako keď kráčaš pod vodou, mali by sa venovať každej bunke, každému nádychu pomaly a bez náhlenia.“

Tri smrtky sa plavia - Vanda Rozenbergová, 2018
Tri smrtky sa plavia
Vanda Rozenbergová