Knihkupectví na Bylinkovém náměstí

Vstupte do Knihkupectví na Bylinkovém náměstí a vyberte si svůj příběh… Natálie a Nathan ve svých padesáti nutně potřebují změnu. Přestěhují se z Paříže do městečka na jihu... Čítať viac

Vydavateľstvo
Grada, 2019
264 strán
4-5 hodín čítania

Vstupte do Knihkupectví na Bylinkovém náměstí a vyberte si svůj příběh… Natálie a Nathan ve svých padesáti nutně potřebují změnu. Přestěhují se z Paříže do městečka na jihu Francie, kde si Natálie splní sen a koupí... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

9,88 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Vstupte do Knihkupectví na Bylinkovém náměstí a vyberte si svůj příběh… Natálie a Nathan ve svých padesáti nutně potřebují změnu. Přestěhují se z Paříže do městečka na jihu Francie, kde si Natálie splní sen a koupí knihkupectví. Z jejího obchůdku se brzy stane oáza, kam si zákazníci chodí nejen pro knihu na míru, ale také pro pohlazení po duši.
Čítať viac
Počet strán
264
Rok vydania
2019
ISBN EPUB
978-80-762-5359-9
ISBN PDF
978-80-762-5358-2
Edícia
7lásky
Naše katalógové číslo
652679
Štýl
filozofický, humorný
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Grada
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,3 / 5

7 hodnotení

5
1
0
0
1

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

10.3.2022
Toto bolo tak filozoficky náročné, že som ani nedokázala oceniť, že je to knižka o knižkách.

Popravde, už od samého začiatku som mala pocit, že je ten príbeh skrátka akýsi podivný a začítavalo sa mi doň veľmi ťažko. A keď už som sa ako tak začítala, absolútne som nemala tušenie, o čo v skutočnosti autorovi ide.

Veľmi ma hnevali postavy, ktoré v tomto príbehu vystupujú, keďže to boli priam nebesky dokonalé ľudské bytosti, ktoré zbožňujú ezoterické knižky, vedú siahodlhé filozofické úvahy o živote a sú si vedomí svojich predošlých hriechov, ktoré sa ale snažia napraviť konaním dobra pre tento svet. Znie to nádherne, však? Žiaľ, táto skutočnosť nie je priveľmi reálna.

Taktiež fakt, že sa dozviete veľa skutočných informácií o tom, čo všetko musí predavač kníh s novými knížkami robiť, čo to znamená, keď je knižka prijatá do komisie, ... ma rozčuľoval, keďže to nie je niečo, čo by som vo fiktívnom príbehu potrebovala vedieť a pre tých, ktorí ani nepracujú v kníhkupectvách, sú to veľmi zbytočné informácie.

Jediné, čo sa mi na celom tomto diele páčilo je, že je krátke a tak moje čitateľské utrpenie netrvalo príliš dlho. Taktiež celé to prostredie voňavého kníhkupectva iste rozbuší srdiečko nejedného knihomoľa a veru som našla aj zopár krásnych citátov.

Ako veľmi som dúfala, že budem môcť túto knižku odporučiť, pretože už len podľa názvu by si človek povedal, že ju v knižnici musí mať. Je to smutné, no naozaj nemusí.
Čítať viac
4.1.2021
Krásna
kniha pre každého, kto nehľadá taký ten klasický romantický príbeh plný dúhy, zakvitnutej lúky, motýlikov. Je tu veľa lásky- lásky ku knihám ( doslova sú tu odkazy na jednotlivé knihy) veľmi vkusne a nenásilne zakompované do deja, “lásky” k čítajúcim zákaznikom malého kníhkupectva, kde každý dostane radu, pomoc, vypočutie. Táto kniha je nádherne oddychová pre toho, kto si nechce “namáhať” mozog zápletkami, ale chce vypnúť a oddychovať Čítať viac
6

Básnikove srdce a strom Strom vrastený v srdci básnika človek, čo sám pred sebou uniká. Vytvára si umelý raj na Zemi kričí potichu hlasnými prosbami. Niekto, kto si myslí, že mu život uniká... Taký je pocit samotného básnika!

Laura Pajtinková
Overený nákup
30.3.2020
Kníhkupectvo
Počas čítania sa mi nechcelo veriť, že autorom tejto knihy je chlap. Pohlaď do ženskej duše na 100%. Romantiku za tým však nehľadajte. Príbeh sa odohráva na vidieku vo Francúzsku. Bývalá učiteľka Francúzštiny opúšťa zabehnuté koľaje. Ďaleko sa však nepoberie. Jej svetom sa stavajú knihy. Kupuje totiž kníhkupectvo pomocou ktorého lieči ľudské duše. V knihe sú aj odkazy na iné knihy. Je to citlivo vtkané do deja. Kniha sa číta ľahko a človek má pocit ako keby s hlavnou postavou pomáhal aj on sám. Krásna kniha keď si niekto potrebuje oddýchnuť od náročnej literatúry presne tak ako som mala potrebu ja. Čítať viac

Vydavateľstvo Grada

Čítať viac

„Život nie je film. Nikdy nevieš, ktorý dátum bude pamätný, ktorý deň nezabudnuteľný. Proste len žiješ. Ráno vstaneš, niečo sa cez deň stane a večer ideš spať. To je pravda. “

Loviť alebo nebyť - Iva Kučerová, 2009
Loviť alebo nebyť
Iva Kučerová