10,64 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Audiokniha
Volání netvora - Příběh života - Patrick Ness, OneHotBook, 2017
Audiokniha
Audiokniha
Volání netvora - Příběh života - Patrick Ness, OneHotBook, 2017
Audiokniha

Volání netvora - Příběh života
Audiokniha

CD (mp3)

Příběhy jsou jako divá zvěř. Když je vypustíš na svobodu, mohou napáchat spoustu škody. Přesně sedm minut po půlnoci navštíví třináctiletého Conora netvor. Chlapce však neděsí,... Čítať viac

4,6 38 hodnotení
Vek
14-18
Vydavateľstvo
OneHotBook, 2017

Příběhy jsou jako divá zvěř. Když je vypustíš na svobodu, mohou napáchat spoustu škody. Přesně sedm minut po půlnoci navštíví třináctiletého Conora netvor. Chlapce však neděsí, protože nic nemůže být horší, než noční... Čítať viac

  • MP3 na CD
  • Čeština

10,64 €

U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 3 – 5 dní
Ďalšie audioknižné vydania
Volání netvora - Patrick Ness, OneHotBook, 2017
MP3 na stiahnutie
Čeština, 2017
Ihneď na stiahnutie

9,12 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Volání netvora - Příběh života - Patrick Ness, OneHotBook, 2017
Audiokniha
10,64 €

Viac o audioknihe

Příběhy jsou jako divá zvěř. Když je vypustíš na svobodu, mohou napáchat spoustu škody.

Přesně sedm minut po půlnoci navštíví třináctiletého Conora netvor. Chlapce však neděsí, protože nic nemůže být horší, než noční můry, které ho v poslední době pronásledují. Než realita, ve které žije. Než fakt, že jeho máma je vážně nemocná, táta kdesi za mořem s novou rodinou a na něj zbyla jenom upjatá babička, s níž si nerozumí. Kdyžse teď rozhádal se svou nejlepší kamarádkou, nezbyl nikdo, komu by mohl říct, že se mu ve škole spolužáci buď vyhýbají pohledem, nebo ho šikanují. Proč by se měl bát tajuplného přízraku z dávných časů, ukrývajícího se v podobě starého stromu za domem, který tvrdí, že ho sám zavolal? Přichází proto, aby Conorovi vyprávěl tři příběhy. Na oplátku ale něco chce. Tu nejnebezpečnější věc ze všech. Chce slyšet pravdu.

Interpret: Jan Vondráček
délka nahrávky4 hod. 12 min.
Čítať viac

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

38 hodnotení

27
6
3
0
0

Ako sa páčila audiokniha vám?

Recenzie čitateľov

Smolková Frederika
Neoverený nákup
19.8.2021
Kniha, ktorá chytí za srdce. Príbeh 13 - ročného chlapca - Conora, ktorý kvôli ťažkej chorobe rodiča musel dospieť možno skôr ako iné deti. Počas celej knihy vedie chlapec silný vnútorný boj, na ktorý ale nie je sám. 7 minút po polnoci sa mu zjavuje netvor, ktorý mu rozpráva príbehy nad ktorými sa skutočne zamyslíte. Skrz tieto príbehy netvor pomáha chlapcovi pochopiť skutočný život. Dalo by sa povedať, že netvor je niečo ako chlapcov psychológ. Celá kniha je poprepletaná fantastickými myšlienkami autora, ktoré knihe dodávajú naozajstnú hĺbku a vďaka tomu to nie je iba kniha, ale kniha ktorá vyvoláva doslova búrku emócií a veľmi veľa vo vás zanechá. Čítať viac
5.11.2020
Tahle kniha je neskutečná, naprosto dokonalá. Je to první kniha, kterou jsem od autora četla. Už po jeho úvodních slovech jsem věděla, že to nebude jen obyčejná kniha, že to bude něco víc. (ironie je, že "něco víc" je i název další knihy P. N.) Příběh malého chlapce a jeho maminky, kterého skoro každou noc navštěvuje netvor a vypráví mu tři přiběhy. Nechci nějak prozrazovat děj, ale jen chci říct, že je to smutné, dojemné, neuvěřitelné, tragické..atd. Navíc je kniha doplněná naprosto nádhernými ilustracemi Jima Kaye. Rozhodně stojí za koupi. Filmové zpracování je úžasné. A pokud nebudete na konci ronit slzy jako já, tak už vás rozpláče snad jen Titanic. Tato knížka s stane skvostem vaší knihovny, jako je i mojí. Čítať viac
17

Na knihách považujem za absolútne fascinujúce to, že ku každému človeku prehovárajú inak. Je len na nás, čo si z nej odnesieme. Sme rozdielny, máme rôzne preferencie a názory, preto je absolútne v poriadku, že čo sa páči jednému, nemusí sa páčiť niekomu inému. A práve to je to, čo robí knihy takými fantastickými. Každá kniha si nájde svojho čitateľa, a každý čitateľ si nájde svoju knihu, ktorú bude milovať. Môj systém hodnotenia nemá žiadnu hlbšiu logiku :D Prečítané knihy hodnotím iba na základe pocitov, ktoré vo mne zanechali. 5* - Absolútne fantastické! Rozhodne odporúčam. 4* - Veľká spokojnosť, aj keď niečo by som vytkla. 3* - V podstave OK. 2* - Trošku slabšie/ nie moja šálka kávy. 1* - Chcem naspäť svoj čas!!

Eva Svítková
Overený zákazník
5.5.2020
A Monster Calls
Kde bola táto kniha celý môj život? Vôbec nebola tým, čím som si myslela že bude. A rozhodne som na to nebola pripravená.

Za trinásť ročným Conorom každú noc 7 minút po polnoci prichádza netvor. Conor ale nemá strach, videl už horšie veci. Netvor mu rozpráva príbehy, výmenou za Conorov príbeh. Jeho najväčšie tajomstvo.
“What do you want from me? ”Conor said.
It is not what I want from you, Conor O´Malley, it is what you want from me.

Nezáleží na tom, či máte 9 rokov alebo 99. Kniha má neskutočnú hĺbku a každý si v nej nájde niečo, čo v ňom zarezonuje. Autor odviedol vynikajúcu prácu, necháva vás čítať medzi riadkami a veľa necháva na fantáziu. Kniha je veľmi emotívna, čo je ešte umocnené tým, že vás autor nechal premýšľať a vložiť do príbehu kúsok seba.

Stories are important. They can be more important than anything. If they carry the truth.
Čítať viac
Timea
Neoverený nákup
7.8.2018
Kniha bola úžasná. Prečítala som ju behom jedného dňa. Prečítala som ju už pár krát a je to jedna z mojich najobľúbenejších kníh. Je v nej použitá krásna ale jednoduchá angličtina. Určite odporúčam. Čítať viac
Kamila Vychytilová
Overený zákazník
6.6.2018
Wau ja nemam co dodat je to uzasne a i zame musim rict, ze kniha je omnoho lepsi nez film. Dojemny pribeh ktery dozene i k slzam.
A moc za tuto knihu dekuji Katce Kralove, ze mi ji dala Dekuji?(na utuberingu 2018 Brno, svet podle katky)?
Čítať viac
9.1.2018
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Tahle kniha je neskutečná, naprosto dokonalá.
Je to první kniha, kterou jsem od autora četla. Už po jeho úvodních slovech jsem věděla, že to nebude jen obyčejná kniha, že to bude něvo víc. (ironie je, že "něco víc" je i název další knihy P. N.)
Příběh malého chlapce a jeho maminky, kterého skoro každou noc navštěvuje netvor a vypráví mu tři přiběhy.
Nechci nějak prozrazovat děj, ale jen chci říct, že je to smutné, dojemné, neuvěřitelné, tragické..atd. Navíc je kniha doplněná naprosto nádhernými ilustracemi Jima Kaye. Rozhodně stojí za koupi.
Filmové zpracování je úžasné. A pokud nebudete na konci ronit slzy jako já, tak už vás rozpláče snad jen Titanic. Tato knížka s stane skvostem vaší knihovny, jako je i mojí.
Čítať viac
Tomas
Neoverený nákup
24.4.2013
Mimoriadna kniha
Keď som zbadal túto knihu v kníhkupectve, okamžite ma zaujala jej obálka. Povedal som si, že ju musím mať. Cena ma však na takú malú knihu trocha odradila. Niekoľko dní som však na ňu myslel a povedal som si, že jej magnetická príťažlivosť akou na mňa pôsobila má svoj zmysel a kúpil som si ju. Po prečítaní musím povedať, že som to neoľutoval. Kniha má pre mňa mimoriadny význam. Je tak rozprávková a predsa mimoriadne pravdivá. Nemyslím si, že by dieťa pochopilo dej knihy, ktorý vynikajúco vykresľuje psychológiu chlapca, ktorý prežíva ťažké obdobie svojho života. Ak spoluprežívate dej s chlapcom v príbehu, jeho bolesť, okolnosti a hlavne jeho strach - príbeh vás môže prinútiť k niečomu, čo by ste za iných okolností neurobili - aby ste pripustili a vyslovili sami pred sebou najväčší strach svojho života. Na túto knihu asi nikdy nezabudnem. Vrelo odporúčam. Čítať viac

„To, čím sme boli na začiatku, je iba nejasná farebná škvrna, na ktorú sa dívame z brehu toho, čím sme sa stali.“

Náhodné úvahy - Elena Ferrante, Andrea Ucini (ilustrátor), 2019
Náhodné úvahy
Elena Ferrante, Andrea Ucini (ilustrátor)