Audiokniha
53 pokusov, ako byť lepší - Jakub Ptačin, Jakub Ptačin, 2021
Audiokniha
Audiokniha
53 pokusov, ako byť lepší - Jakub Ptačin, Jakub Ptačin, 2021
Audiokniha

53 pokusov, ako byť lepší
Audiokniha

Audiokniha 53 pokusov, ako byť lepší, autorem je Jakub Ptačin. 53 krátkych esejí o tom, ako byť optimista, ako sa dožiť 120 rokov, ako hovoriť nie, ako prezentovať, ako byť... Čítať viac

4,5 52 hodnotení
Vydavateľstvo
Jakub Ptačin, 2021
Interpret
Dĺžka
3:38

Audiokniha 53 pokusov, ako byť lepší, autorem je Jakub Ptačin. 53 krátkych esejí o tom, ako byť optimista, ako sa dožiť 120 rokov, ako hovoriť nie, ako prezentovať, ako byť štedrý a aj o tom, ako byť niekedy horší. V Audioknihe zaznejú Čítať viac

  • MP3 na stiahnutie
  • Slovenčina

12,90 €

Ihneď na stiahnutie

Naši škriatkovia odporúčajú

53 pokusov, ako byť lepší - Jakub Ptačin, Jakub Ptačin, 2021
Audiokniha
12,90 €

Viac o audioknihe

53 krátkych esejí o tom, ako byť optimista, ako sa dožiť 120 rokov, ako hovoriť nie, ako prezentovať, ako byť štedrý a aj o tom, ako byť niekedy horší.V Audioknihe zaznejú 3 bonusové eseje od autora a 1 od Dominiky Morávkovej.Dal som si záväzok, že počas jedného roka napíšem každý týždeň jednu esej, ktorú pošlem ako newsletter ďalej. Každý týždeň jedna téma na 500 slov a tip na knihu pre tých, ktorí sa téme chcú venovať viac do hĺbky. Žiadna grafika, len čistý text. Iba podstata.Ich obľúbenosť a reakcie odberateľov ma priviedli k myšlienke vydať ich ako knihu. 53 esejí na každý týždeň v roku. Všetko, čo už viete, ale potrebujete počuť znova.
Čítať viac

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

52 hodnotení

39
5
5
0
3

Ako sa páčila audiokniha vám?

Recenzie čitateľov

10

Som vášnivý čitateľ čo číta aj 4 knižky naráz. Žijem knhami. Milujem knihy. Už od 10 yeas som začala chodiť do knžnice a požičiavala si aj 11 knih.

Lover Love
Overený zákazník
24.3.2023
Da sa
Motivačná kniha ktorou ma inšpiroval jeden kamoš. Ja som skôr za psychológiu. Ale dá sa aj Motivačná.
53 pokusov je klasická kniha kde sa čo to dozviete aj v iných knihách. Kto hľadá jednoduchú knihu tohto typu, tak vám ju odporúčam. Keď niečo nové a iné tak skôr nie.
Dozvedela som sa niečo nové ale človek si domyslí...
Autor píše zo svojho života a skúsenosti.
Je to skôr mini názor. Nebudem tu rozpisovať celú recenziu. Nemám ani o čom. Kto hľadá jednoduchú Motivačnu knihu môže byť.
Čítať viac
Katarína
Neoverený nákup
13.9.2022
Zaujímavé
Kniha je napísaná veľmi jednoducho a dobre sa číta. autor tiež upozorňuje na zaujímavé knihy, z čoho vychádzal alebo, čo ho ovplyvnilo.
Je tam aj dosť veľká dávka sebareflexie autora.
Čítať viac
6

Knihy zbožňujem už od malička. V mojej kabelke nikdy nesmie chýbať kniha, aby som ju kedykoľvek v prípade potreby mala poruke. Čítam vždy, keď si na to nájdem čo i len tú najmenšiu chvíľku.

Zuzana Hušlová
Overený zákazník
24.10.2021
Ide o motivačnú knihu, ktorá obsahuje 53 esejí na rôzne témy alebo oblasti života. Eseje sú krátke, stručné a výstižné. Sú napísané jednoduchým jazykom, ktorý sa ľahko a prijateľne číta. Ponúkajú dobré rady do súkromného i pracovného života, ako napríklad: ako hovoriť nie, ako sa naučiť byť lenivý, ako nebrať veci osobne a iné. Počas čítania som sa veľakrát pristihla, že sa vidím vo viacerých situáciách opísaných v knihe, pretože sa dejú aj v mojom živote, hoci ich často prehliadam. Z knihy som si zapísala veľa dobrých myšlienok aj citátov. Páčili sa mi aj odkazy na iné knihy, ktoré sa nachádzali v každej eseji. Čítať viac
Juraj
Neoverený nákup
28.6.2021
Inspiritavna kniha
Kazda z kratkych eseji nesie v sebe myslienky, ktore Ta prinutia sa zamysliet a prehodnotit veci. Velmi ocenujem odkazy na dalsie zaujimave knihy, videa a clanky. Ide o velmi prijemne citanie, ktore urcite odporucam. Čítať viac
Andrej Jakubec
Overený nákup
12.4.2021
Kniha nebola celkovo zlá ale čakal som od nej asi trocha viac. Čítanie bolo príjemné. Určite sa kniha nehodí pre niekoho kdo číta rýchlo a bez zamyslenia. Čítať viac
Juraj
Neoverený nákup
28.3.2021
Skutočne inšpiratívne
V dobrom slova zmysle veľmi jednoducho a zrozumiteľne písaná zbierka myšlienok, kratučkých príbehov a konkrétnych tipov na to ako byť lepší v rôznych oblastiach, doplnená o tipy na knihy ak chce čitateľ ísť v tej-ktorej téme viac do hĺbky. Veľký palec hore! Čítať viac
Alena Stanimirovičová
Overený nákup
6.2.2021
53 pokusov, ako byť lepší
Táto útla knižka v sebe skrýva množstvo podnetných myšlienok, nápadov na zamyslenie a inšpirácii ako žiť plnohodnotnejší a šťastnejší život. Je napísaná s ľahkosťou, humorom a zrkadlí autorov optimistický pohľad na svet. Bonusom sú odporúčania na rôzne zaujímavé knihy.
Veta uvedená na obale knihy: "Všetko, čo už vieš, ale potrebuješ počuť znova" platí pre mňa bez výhrad.
Knihu hodnotím ako skvelú kúpu a odporúčam prečítať širokému okruhu čitateľov. Myslím si, že urobí radosť a prinesie úžitok aj ako darček.
Čítať viac
2
Overený nákup
2.2.2021
53 pokusov ako byt....
...a je to tu! Konečne slovenský autor v tejto tématike! Príjemné osvieženie po mnohých prekladoch amerických návodov na život a úspech.
Táto knižka je veľmi prehľadná a jasná. Na nic sa nehrá a zjavne autor má svoje "pokusy ako byť lepší" odžité, čo budí priam chuť nasledovať. Vrele odporúčam a garantujem, že každý si nájde aspon jednu z týchto kapitol ktorá bude jeho "pokusom ako byť lepší" Enjoy it!
Čítať viac

„Človek nesmie nenávidieť nič okrem večnosti.“

Žiadne umenie - Péter Esterházy, 2009
Žiadne umenie
Péter Esterházy