První člověk Ultra HD Blu-ray - Damien Chazelle, Magicbox, 2019

32,99 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

První člověk Ultra HD Blu-ray

Ultra HD Blu-ray + Blu-ray

  Jedno z největších dobrodružství v lidských dějinách. A film o něm vznikl až po padesáti letech... Čítať viac

  Výrobca
  Magicbox, 2019
  Réžia

  Jedno z největších dobrodružství v lidských dějinách. A film o něm vznikl až po padesáti letech... Čítať viac

  • UHD Blu-ray film
  • Čeština, angličtina, francúzština, taliančina, maďarčina, poľština
  Vypredané

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude film dostupný.

  Ďalšie vydania (2)
  První člověk - Damien Chazelle, Magicbox, 2019
  DVD film
  Čeština, angličtina, maďarčina, 2019
  Na sklade 1 ks

  První člověk - Damien Chazelle, Magicbox, 2019
  Blu-ray film
  Čeština, angličtina, maďarčina, poľština, ruština, 2019
  Do 5 dní

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Duna: Časť druhá - Magicbox, 2024

  Viac o titule

  Jedno z největších dobrodružství v lidských dějinách. A film o něm vznikl až po padesáti letech. Dramatický příběh letu Neila Armstronga na Měsíc mapuje oscarový® režisér Damien Chazelle, který na oběžnou dráhu vyslal Ryana Goslinga.
  Facinující a důvěrný příběh inspirovaný knihou Jamese R. Hansena, zkoumá triumfy a prohry Neila Armstronga, jeho rodiny, kolegů a samotného státu – na jedné z nejnebezpečnějších misí v historii lidstva.

  Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky.
  Povoliť cookies a zobraziť


  Bonusy
  • Malý krok pro člověka, obrovský skok pro lidstvo
  • Přistání na měsíci
  • Natáčení v NASA
  • Výcvik astronautů
  • Komentáře a více
  Čítať viac

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hodnotenia

  3,2 / 5

  4 hodnotenia

  2
  0
  0
  1
  1

  Ako sa páčil film vám?

  Recenzie čitateľov

  m.ku
  Neoverený nákup
  20.6.2021
  20. júl 1969: malý krok pre človeka, obrovský skok pre ľudstvo. Pamätné slová leteckého inžiniera, pilota a astronauta Neila Armstronga. V encyklopédiách nájdete životopisné údaje a technické detaily. Prvý človek vám ponúka možnosť veľké vesmírne dobrodružstvo precítiť, Prvý človek je dráma s dôrazom na slovo človek - otca, manžela, priateľa. Zachytáva na jednej strane profesijnú dráhu v období 60. rokov minulého storočia, a na druhej dopad na osobný život, hľadanie, zvažovanie zmyslu, ceny celého vesmírneho programu. Možno až pri tomto filme si niekto uvedomí, aké veľké riziko podstupovali zúčastnení, a že za každým astronautom je niekto blízky. Na svoje si prídu aj tí, pre ktorých je z názvu dôležité slovo prvý a vo veľkolepom finále s podmanivým hudobným podkladom divák doslova prežíva historický okamih. Po filme Prvý človek však už nikdy nebudete vnímať túto udalosť ako predtým, už nikdy to nebude len heslo z encyklopédie, ale túžba, pracovitosť, strata, odhodlanie, obavy, strach, hnev, eufória, a niekde v pozadí pretrvávajúci a nezmazateľný smútok Čítať viac
  Zlatica Országhová
  Neoverený nákup
  11.6.2021
  darček pre najbližších
  Veľmi pekne natočený film, ktorý ukazuje kozmonautov aj s ich bežnými problémami. Odporúčam nielen záujemcom o fyziku ale aj všetkým milovníkom dobrých filmov. Čítať viac
  17.2.2019
  Nic moc
  V princípe ide o epopeju o postupne stále viac hysterizujúcej mangelke. Pravdu povediac, keby prví na Mesiac leteli ľudia od nás (a nami myslím všetko na V od NATO/VZ demarkácie po Pacifik), neviem si predstaviť, že by mali doma trojčiacu hysterku.
  Samozrejme, že let na Mesiac mal v tomto smere svoje špecifiká - divák sa ale o nich nič nedozvie. Dozvie sa aký melodramatický výlev bol pripravený, keby sa niečo posralo a kozmonauti by zostali na Mesiaci akosi naveky. Samotnému letu je venovaná necelá polhodina zo 140 min. V tých pred ňou je zaujímavých reálií minimum, ani len Armstrongov salám párek po katapultáži z plošiny na nácvik mesačného pristátia. On sa totiž s poker fejsom nachádzal v kancli ako keby sa ráno nič nestalo, nešiel si pre ďalšiu porciu hubovej polievky od svojej hysterky. Nikto normálny by nešiel.
  Ja mať doma taký dáreček jak on, tak sa rozvediem rok pred misiou... naozaj ma nezaujímajú stavy a výlevy rozcicmanej americkej paničky. Ktorá si našla vojcla, aby mala "stabilitu" (!!!).
  Sound engineer českého dabingu zjavne nekontroloval finálny mix na monofónnom monitore - aj so surroundom sú "utopené" dialógy.
  Ak chcete slušnú rekonštrukciu nejakého letu podobnú realite as far as possible, tak staré dobré Apollo 13 urobí lepšiu službu.
  Čítať viac

  „Každý deň bol niečím zvláštny. Napríklad som robil všetko, čo ma bavilo, a prial som si, aby to nikdy neskončilo. A potom som si uvedomil, že neskôr môžem robiť niečo iné, rovnako zábavné, a že sa na to môžem rovnako tešiť.“