Knihy
E-knihy

Cesta ku šťastiu

Šťastný dnes, zajtra a vždy

NOXI, 2010
Vydavateľstvo
NOXI, 2010

Obľúbený autor viac ako päťdesiat kníh, životný poradca, Kurt Tepperwein, ktorý učí v rôznych medzinárodných inštitúciách, vyvinul osobitnú formu mentálneho a intuitívneho tréningu...

Čítaj viac

7,89 €

Bežná cena Bežne 8,30 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Obľúbený autor viac ako päťdesiat kníh, životný poradca, Kurt Tepperwein, ktorý učí v rôznych medzinárodných inštitúciách, vyvinul osobitnú formu mentálneho a intuitívneho tréningu. V knihe Cesta za šťastím vysvetľuje, že šťastie nosí každý v svojom srdci a hlave, len sa musí naučiť odhaliť ho a zistiť, čo vlastne preňho znamená. Ponúka testy a cvičenia, ktoré pomôžu prehodnotiť a zlepšiť stav vlastného šťastia. Za ničím sa netreba naháňať, treba len žiť Tu a Teraz, nemať najmä prehnané materiálne požiadavky, neposudzovať a neodsudzovať druhých a šťastie príde – ak už dávno nie je naším sprievodcom životom, len sme si ho ešte nevšimli. Kurt Tepperwein ponúka jednoduché recepty, ktoré si spočiatku síce vyžadujú dávku odhodlania a sebadisciplíny – denne byť šťastný však určite stojí za trochu námahy.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
168
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2010
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
NOXI
Rozmer
132×207 mm
ISBN
9788081110276
Naše katalógové číslo
98025

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,0 / 5

3 hodnotenia

0
1
1
1
0

Dominika
28.4.2014
kniha
Ak má niekto záujem o túto knihu, môžem podarovať.. Mne nejak nesadla
dominazapotocna@zoznam.sk
Čítaj viac
Marek
25.12.2011
Názor čitateľa
Ako to že tu ešte nie je ohlas na túto knihu?! Po jej prečítaní som skonštatoval, že autor bol ovplyvnený tvorbou dr. Josepha Murphyho a pravdepodobne ešte aj ďalšími autormi. A napriek tomu že už som si o problematike pozitívneho myslenia prečítal dosť, musím uznať že aj táto kniha mi niečo dala. Považujem ju za príručku šťastia, pretože autor sa v nej na šťastie pozerá komplexne, a to ako z pohľadu vedeckého, tak aj z pohľadu bližšieho obyčajným čitateľom. Páči sa mi štýl akým je kniha písaná, hoci obsah bol skôr priemerný. To čo ma potešilo sú pozitívne afirmácie na konci každej podkapitoly knihy, ktoré sú na jej konci všetky napísané ešte raz a v poradí, v akom sa vyskytujú v knihe, a doplnené o nejaké ďalšie afirmácie. V knihe je aj pár cvičení a príbehov zo života. Po jej prečítaní som zmenil svoj názor na šťastie a uvedomil som si to, čo autor tou knihou chce povedať. Ale to si už každý musí prečítať sám :)
Čítaj viac

Nemecký terapeut a liečiteľ Kurt Tepperwein sa narodil v obci Lobenstein (dnes Úvalno v okrese Bruntál). Najskôr podnikal v odbore poradenstva, ale v roku 1973 toto zamestnanie zanechal a začal skúmať príčiny nemocí a utrpenia. Organizuje semináre na túto tému po celom svete. Taktiež je autorom mnohých kníh z tejto oblasti. Žije na španielskom ostrove Tenerife so svojou treťou manželkou. Od r. 1997 je Kurt Tepperwein docentom na Medzinárodnej akadémii vied. V tom istom roku bolo jeho životné dielo vyznamenané "Prvou nemeckou ezoterickou cenou". V roku 2000 obdržal "Cenu Milenia" od Medzinárodnej akadémie vied. V roku 2005 bol odsúdený k peňažnej pokute za zneužívanie titulov.

Čítaj viac

NOXI – vydavateľstvo kníh pre zdravý životný štýl a chvíle pohody Vydavateľstvo NOXI sa od svojho vzniku v roku 2004 zaoberá vydávaním kvalitnej populárno-náučnej literatúry a beletrie zahraničných aj domácich autorov. Pôsobí na českom a slovenskom trhu.

Edičný program vydavateľstva reaguje na aktuálne trendy, ale ponúka aj čitateľsky dlhodobo zaujímavé témy v týchto oblastiach:

  1. Ezoterika a spiritualita. Knihy o duchovne dlhodobo oslovujú čitateľov, ktorí sa zaujímajú o svet za hranicami bežného vnímania. NOXI ponúka širokú škálu titulov pre záujemcov o východné náboženstvá, kresťanstvo, ale aj knihy o ezoterických učeniach. Nevyhýba sa pritom ani kontroverzným témam.

  2. Zdravie a životný štýl. Knihy o zdraví boli od začiatku pilierom vydavateľstva NOXI. Aj v súčasnosti ponúka tituly, vďaka ktorým si čitatelia nájdu cestu k zdravšiemu životu – či už cestou prípravy zdravých pokrmov, alebo vďaka programom na udržanie zdravého životného štýlu.

  3. Self-help a motivácia. Vydavateľstvo NOXI sa venuje aj čoraz populárnejším knihám v oblasti motivácie v pracovnom aj súkromnom živote. Ponúkame knihy, ktoré priamo povzbudzujú k lepšej produktivite, plnohodnotnému životu, ale aj životné príbehy, ktoré neraz oslovujú viac ako poučky odborníkov. Nechýbajú tu ani poradcovia pre rodičov.

  4. Romány a knihy pre deti. V neposlednom rade sa NOXI venuje aj vydávaniu románov, či už historických, alebo súčasných. Taktiež vydáva knihy pre najmenších čitateľov.

Čítaj viac

„Kniha, ktorá nestojí za druhé prečítanie, obyčajne nestojí ani za to prvé.“

F. Vymazal