Knihy
E-knihy

Babičkine rady nad zlato

  Príroda, 2012
  Vydavateľstvo
  Príroda, 2012

  Kniha ponúka množstvo praktických rád a zaujímavých fígľov našich babičiek overených časom. Poradia vám, ako si zjednodušiť prácu v kuchyni, v domácnosti a v záhrade, či ako sa starať o svoje zdravie a krásu.

  Čítaj viac

  14,95 €

  Bežná cena Bežne 14,99 €

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o knihe

  Kniha ponúka množstvo praktických rád a zaujímavých fígľov našich babičiek overených časom. Poradia vám, ako si zjednodušiť prácu v kuchyni, v domácnosti a v záhrade, či ako sa starať o svoje zdravie a krásu.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Babičkine rady nad zlato -
  Zachráňte Amelie - Cathy Gohlke
  25,92 €
  Ušetríte 1,97 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  5,0 / 5

  2 hodnotenia

  2
  0
  0
  0
  0

  Ivan H
  19.1.2016
  Názor čitateľa
  Knižku číta moja sestra momentálne a vraj je veľmi dobrá. Tak sa na ňu teším aj ja. Keby tak mám dva týždne len na čítanie kníh a spracovávanie a zapamätanie si nových informácií..
  Čítaj viac
  Šurinová
  10.3.2015
  Babičkine rady nad zlato
  Bola som veľmi prekvapená úžasnou knihou dúfam, že sa mojej dcére zíde, isto sa bude páčiť jej obsah veľa pomôže, veď je svojim obsahom prínosom do každej domácnosti
  Čítaj viac
  Elena
  28.9.2014
  Babičkine rady nad zlato
  Knihu som kúpila dcére už na Vianoce, verím, že v nej nájde veľa dobrých rád pre svoju mladú domácnosť. Mne osobne sa veľmi páči. Tiež som tam našla mnoho doposiaľ mne neznámych postrehov, ktoré vyskúšam v praxi.
  Čítaj viac
  dominika
  15.2.2014
  Názor čitateľa
  nebanujem ze som si ju kupila .......velmi sa mi paci
  Čítaj viac

  Počtom vydávaných titulov patrí medzi najväčšie slovenské vydavateľstvá. Počas svojej existencie vydalo vyše 9000 knižných titulov rôznych žánrov, za ktoré získalo množstvo domácich a medzinárodných ocenení. V minulosti sa vydavateľstvo špecializovalo na prírodovedeckú a pôdohospodársku literatúru. Postupne sa štruktúra edičného plánu rozširovala a dnes vydáva okrem populárno-náučných kníh o prírode aj obrazové knihy o Slovensku, motivačnú literatúru, školskú, jazykovú či encyklopedickú literatúru pre širokú verejnosť. V ponuke vydavateľstva nechýbajú ani knihy o zdravom životnom štýle, kuchárske knihy a knihy pre deti. Osobitnú skupinu tvoria učebnice pre základné a stredné školy, ktoré vydavateľstvo vydáva v spolupráci s ministerstvom školstva.

  Ako vzniklo vydavateľstvo Príroda?

  Príroda je vydavateľstvo s dlhoročnou tradíciou. Vzniklo v roku 1949 ako roľnícke vydavateľstvo Oráč. Začiatkom päťdesiatych rokov pôsobilo pod názvom Štátne pôdohospodárske nakladateľstvo, neskôr ako Slovenské vydavateľstvo pôdohospodárskej literatúry a od roku 1969 už pod súčasným názvom Príroda ako vydavateľstvo kníh a časopisov. Počas existencie vydavateľstva zmenami prechádzal nielen jeho názov a právne formy, ale aj produkcia, ktorá odzrkadľovala požiadavky danej doby. Doménou vydavateľstva však boli vždy knihy pre milovníkov prírody – záhradkárov, chovateľov, hubárov...

  Podľa čoho si vyberáte tituly?

  Tak ako každé vydavateľstvo, aj my chceme vydávať knihy, o ktoré je medzi čitateľmi najväčší záujem a ktoré v širokej konkurencii uspejú na knižnom trhu. Do nášho edičného plánu si vyberáme zo zahraničných titulov poľských, českých, nemeckých, španielskych, ruských či iných vydavateľstiev, ale vydávame aj pôvodné diela našich domácich autorov. O každej knihe, ktorú plánujeme zaradiť do edičného plánu, diskutujeme na pravidelných edičných radách vydavateľstva. Našim čitateľom chceme ponúkať obsahovo i spracovaním kvalitné knihy, aby sme nestratili ich priazeň, ktorej sa tešíme už po dlhé desaťročia.

  Na ktorú knihu ste najviac hrdí?

  Počas dlhej existencie vydavateľstva sme vydali veľa hodnotných kníh, na ktoré sme zvlášť hrdí. V posledných rokoch sú to najmä Carnegieho motivačné knihy o ceste ku kvalitnejšiemu životu, rozsiahly a do dnešných dní neprekonaný Atlas topografickej anatómie hospodárskych zvierat slovenského autora Petra Popeska, ktorý vo viacerých jazykoch exportujeme do celého sveta, alebo Veľká kniha rastlín a Veľká kniha živočíchov s farebnými ilustráciami akad. Mal. Jindřicha Krejču, ktorá určite nechýba v knižnici žiadneho milovníka prírody. Z najnovších titulov nám veľkú radosť robia Slovenské rozprávky, v ktorých sa snúbi krása a posolstvo ľudových rozprávok s nádhernými ilustráciami.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Babičkine rady nad zlato -
  Zachráňte Amelie - Cathy Gohlke
  25,92 €
  Ušetríte 1,97 €

  „Kniha, ktorá nestojí za druhé prečítanie, obyčajne nestojí ani za to prvé.“

  F. Vymazal