Kristína

5

Moje srdcovky

Moje odznaky

Člen Čitateľského klubu
Šťastných 7
2021
Šťastných 7
2020
Plány do budúcnosti
Horúce novinky
Máte čitateľský profil
Zobraziť viac

Moje aktivity

5
5

Kristína Talánová napísala recenziu

07.02.2022 11:20

Tiež som mala problém pri zadávaní objednávky, kde sa mi dala uplatniť len jedna 10 eurová poukážka namiesto piatich. Napísala som teda e-mail Martinusu, či by sa nedali uplatniť všetky poukážky v jednej objednávke, aby som zbytočne nemusela platiť poštovné a nemusela si rozdeľovať objednávku. Martinus mi vyšiel v ústrety a poslal mi číslo poukážky, v hodnote 50 eur v ktorej boli zahrnuté všetky moje poukážky. Takže za mňa veľká spokojnosť. Stačí len napísať Martinusu, či sa to dá riešiť.

Čítať viac

5
5

Kristína Talánová napísala recenziu

14.08.2021 13:44

Nemám slov. To, čo táto kniha somnou spravila, sa dá len ťažko opísať. Posledné 3 hodiny som nad ňou prerevala a po jej dočítaní, mnou stále lomcovali emócie. Tá kniha je úžasná. Sama som mala zmiešané pocity, taktiež ako hlavná hrdinka a nevedela by som, čo robiť na jej mieste. Od tejto spisovateľky som zatiaľ prečítala len dve knihy (Verity) a obe môžem označiť za jedny z najlepších.
Hneď ako na to budem emocionálne pripravená, vrhnem sa na ďalšiu.

Čítať viac

5
5

Kristína Talánová napísala recenziu

09.04.2021 10:02

Úžasná! Ešte teraz som z tej knihy v šoku. Konečne kniha pri ktorej som skutočne nevedela ako to bude pokračovať ďalej. Toľko krát som pri nej len zostala pozerať a rozmýšľala čo sa to tam preboha deje. Toľko krát ma pri nej zamrazilo a len som v šoku krútila hlavou. Pozor! Myslím si že kniha nie je určená pre slabšie povahy a ľudí s depresiami. Určite budem na ňu ešte
dlho myslieť.

Čítať viac

5
5

Kristína Talánová napísala recenziu

21.03.2021 08:11

Prvý krát sa mi stalo, že som plakala už pri prvých stránkach. Nádherná, silná a vtipná kniha, ktorá vás chytí za srdce. Nachystajte si vreckovky a do toho.

Čítať viac

5
5

Kristína Talánová napísala recenziu

27.02.2021 13:44

Najlepšia fantasy séria akú som zatiaľ čítala. S každou časťou je kniha lepšia a lepšia. Postupne tam pribúdajú nové a nové postavy a každá postava prežíva úžasný príbeh. Sarah Maas je neskutočná spisovateľka a klobúk dole aký svet dokáže vo svojich knihách vytvoriť, ako má všetko dopredu premyslené a ako vás dokáže poriadne zaskočiť. Všetkým určite odporúčam!

Čítať viac

5
Kristína

Kristína Talánová získala odznak Šťastných 7

08.02.2021 11:44

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

Šťastných 7
5
5

Kristína Talánová napísala recenziu

10.01.2021 20:43

Kniha sa mi veľmi páčila. Alex a Henry aj napriek strachu že ich verejnosť odhalí a odsúdi sa snažia byť spolu a bojujú za to. Pri tejto knihe musí človek stále myslieť aké predsudky majú ľudia voči homosexuálom. Celý čas im držíte palce a dúfate že to vydržia a nevzdajú sa napriek veľkej diaľke ktorá ich delí a napriek tomu že sa musia stále skrývať akoby robili niečo zlé. Kniha je veľmi humorná, romantická, obaja hrdinovia sú sympatický a páči sa mi ako sa medzi sebou stále doberajú. Jediné čo mi trocha prekážalo bolo že je celá kniha z pohľadu Alexa a tak sme sa nemohli vžit do kože Henryho. Rada by som videla veľa vecí aj z jeho pohľadu aj keď nakoniec väčšinou písal svoje pocity cez e-maily. A ďalšia vec čo ma mrzí že som si knihu kúpila ako e-knihu lebo sa mi nechcelo čakať na doručenie a teraz ju nemôžem hrdo vystaviť vo svojej poličke...Určite ODPORÚČAM.

Čítať viac

5
Kristína

Kristína Talánová získala odznak Člen Čitateľského klubu

30.12.2020 08:37

Vaše členstvo v Čitateľskom klube Martinus si zaslúži odznak! Tešíme sa, že s nami čítate dobré knižky a delíte sa s ostatnými knihomoľmi o svoje názory. Lebo raz čítať je lepšie než stokrát počuť ;-)

Člen Čitateľského klubu
5
5

Kristína Talánová napísala recenziu

21.08.2020 08:25

Nemôžem si pomôcť ale podľa mňa priemerná kniha. Na začiatku bola dobrá ale od polovice som sa už začala nudiť. Posledné strany som už len preletela pohľadom len aby som vedela ako sa to skončí.

Čítať viac

5
5

Kristína Talánová napísala recenziu

21.08.2020 01:38

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Krásna ale veľmi smutná kniha. Od začiatku sa ich vzťah pomaly vyvíja v niečo viac a snažia sa proti tomu bojovať. Hoci je to brat a sestra po tom všetkom čo spolu zažili im to od srdca prajete. Preto som zostala v šoku že sa to skončilo tak tragicky a často si na túto knihu spomeniem čo by bolo keby....Žiaľ nemôže sa každá kniha končiť happyendom...

Čítať viac

„To, čo je viac ako láska, je totiž mlčanie plné porozumenia.“

Ako chutí moc - Ladislav Mňačko, 2016
Ako chutí moc
Ladislav Mňačko