Knihy
E-knihy

Terézia Melišková

DVDs

5

Keď Yann Arthus-Bertrand, medzinárodne uznávaný fotograf a autor knihy The Earth From Above, stretol producenta Luca Besson, dohodli sa tí dvaja na vytvorenie dokumentárneho projektu o planéte Zem.

8,60 €

Vypredané

Avatar otvára pred nami neuveriteľný svet za hranicami našej fantázie, svet stretu dvoch úplne odlišných civilizácií. Novoobjavená vzdialená planéta Pandora je mierumilovné miesto, s obyvateľmi - Na´vi, žijúcimi v súlade s prekrásnou vegetáciou planéty.

9,35 €

Vypredané

Je prvý deň bezvetrie. Zradné slnko svieti nepretržite deň-noc. V ušiach desivé ticho. Priteká zovšadiaľ, doslova bolí. A zima. Bolí taktiež. Ozajstná až nepredstaviteľná. Všade, kam oči dovidia, nedozerná biela púšť. Sneh a obloha...

10,90 €

Na sklade, posielame ihneď

Príroda Indie ponúka úchvatné koralové útesy pozdĺž východného a západného pobrežia. Nájdeme tu aj vlhké dažďové lesy aj vyprahnuté púšte. Okrem pravidelne zaplavovaných rovinatých regiónov tu vyčnievajú do výšky Himaláje, ktoré tvoria severnú hranicu.

4,38 €
Zľava 5%

Vypredané

Od svojho vzniku prešiel európsky kontinent obrovským a mnohokrát dramatickým vývojom. Táto jedinečná štvordielna séria ukazuje zmeny, ktoré prebehli v krajine a zasiahli aj divokú prírodu Európy od jej začiatku až k dnešku.

4,38 €
Zľava 5%

Vypredané

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka