Jana Lorincová

Janka

4.7

Možno povedať, že sme sa ocitli v dobe, keď sa opäť vo väčšom meradle vraciame ku tradičnej medicíne a potvrdzujeme tak prospešnosť a šetrnosť prírodných liečiv. Tieto majú častokrát menej nepriaznivých vedľajších účinkov ako súčasné lieky.

6,20 €
Zľava 25%

Vypredané

5

Osadníci z Katanu znamenali prelom v novodobej histórii stolných hier. Je to rozumná a vtipná hra zároveň. Vďaka variabilného hernému plánu, ktorý sa pre každú partiu zostaví inak, sa hra vždy vyvíja výrazne inak a neomrzí vás dlhé roky.

37,99 €

Vypredané

Christian Jacq, výborný rozprávač, Vás vtiahne do deja, keď sa dvojica odvážnych mužov púšťa do neobyčajného archeologického dobrodružstva.

7,86 €
Zľava 5%

Vypredané

Kompletní encyklopedický průvodce

Kompletní encyklopedický průvodce

První kompletní přehled národních parků Evropy. Naprosto ojedinělé dílo celoevropského významu. Základ tvoří ucelený přehled národních parků Evropy (celkem 380 parků ve 33 zemích), prezentovaných podle významu a rozsahu...

78,80 €
Zľava 5%

Vypredané

Poklady ľudstva na piatich kontinentoch

Poklady ľudstva na piatich kontinentoch

Antický svet poznal sedem divov, moderný svet ich pozná omnoho viac. V tejto nádhernej obrazovej publikácii sa ocitlo spolu vyše 1 000 významných stavebných pamiatok, architektonických majstrovských diel a výnimočné prírodné oblasti všetkých kontinentov.

31,35 €
Zľava 5%

Vypredané

4.9

Všetky modely: prestieranie na príjemné raňajky vo dvojici, pekný záves, ozdobný vankúš alebo módny náhrdelník ako úžasný doplnok k vhodnému oblečeniu, sa šijú ľahko. Súčasťou knihy je základný kurz na DVD.

10,37 €
Zľava 5%

Vypredané

Noah Gordon (* 11. november 1926) je jedným z najúspešnejších amerických spisovateľov súčasnosti. Svetový úspech si získal najmä trilógiou o lekárskej dynastii Colovcov (Liečiteľ, Šaman, Lekárka).

9,11 €
Zľava 5%

Vypredané

Tisíc a jedna noc je azda najznámejšia a najčítanejšia zbierka rozprávok. Ak by sme sa chceli vybrať tam, kde kedysi vznikla, museli by sme sa vydať na dlhú karavánovú cestu. Najprv do Indie, lebo odtiaľ pochádza úvodná rozprávka o múdrej Šahrazáde...

44,00 €

Vypredané

4.8

Pútavý príbeh nezlomnej odvahy muža a nekonečnej lásky ženy. V podozrievavosti a nádhere 11. storočia sa odvíja príbeh Roba J. Colea. Autor vykresľuje 11. stor. tak verne, že čitateľ pláva stranami knihy...

8,48 €
Zľava 5%

Vypredané

Táto kniha nie je len o prírodných krásach, ale aj o ich príbehoch...

9,95 €

Vypredané

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“