Alex

3

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
O mne

Dobrodruh a čitateľ, milujem pokoj.

Obľúbené literárne žánre

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
O mne

Dobrodruh a čitateľ, milujem pokoj.

Obľúbené literárne žánre
Zobraziť viac

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje aktivity

3
3

Alex Bitto napísal recenziu

08.11.2022 20:19

Menšia knižka s modlitbami aj k Bohu a k sebe samým ,vedie vás dovnútra vedomia.Je to aj vysvetlené ,sú tu aj modlitby plus jeho vyjadrenia.Celkovo nemám z nej zlý dojem dokáže vám niečo dať teda ak tomu povolíte uzdu len vtedy,hviezda dole že by sa to dalo ešte vystupňovať na dokonalosť,viac menej hodnotím pozitívne,za tie peniaze to nie je strata len úžitok pre vás.

Čítať viac

3
Alex

Alex Bitto získal odznak Plány do budúcnosti

07.11.2022 15:36

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

Plány do budúcnosti
3
3

Alex Bitto napísal recenziu

05.11.2022 14:34

Tažko k tejto knihe niečo aj napísat či vysvetlit, najdu sa to vysvetlivky,píše sa tu aj o demonoch a anjeloch ako sa to v ludoch a v mysli bije, to že mysel nie je rozum tak čím teda je ? o srdci tak isto, je to velmi hlboko spiritualna kniha ako má v nazve duchovný boj, to v nej aj najdete prečo a čo sa deje a prečo je tomu tak a čo to vlastne je, knihu hodnotím ako vybornu ,táto moje očakavania splnila a nechala vo mne dalšie otázky hoci na ktoré si dokažete možno aj sami odpovedat ak nahliadnete do svojho najhlbšieho vnútra kde sa samozrejme nie je ani lahké dostat čo som zistil aj podla tejto knihy lebo vám pred tým stoja myšlienky,vášne a večný tento život materialistický od ktorého sa musíte oslobodit a to doslovne inak to nenájdete.Odporúčam kto preferuje duchovno.

Čítať viac

3
3

Alex Bitto napísal recenziu

04.11.2022 16:07

Autor si dal záležat na rozpisaní do hlbky podstatu ruženca a jeho tajomstiev,knihu hodnotim ako dobrú fakt vám ruženec priblíži do hlbky, ako sa o nej píše to aj splna. Akurát dávam hviezdu dole pretože som fakt v nej nenašiel to čo som očakaval.

Čítať viac

3
3

Alex Bitto napísal recenziu

01.11.2022 11:05

Van life vyslovene od susedneho česka, typická dodavka pre naše pomery plus vlastnoručna prerábka, su v nej praktické návody tak isto ako momenty z ciest kade išli, aky je pracovny život a ako si snažili aj privyrobit počas cesty plus zažitky, dobrodružná kniha ,koho láka van life a cestovanie tak odporučam s kupou tejto knihy nič nepokazí , oplatí sa.

Čítať viac

3
3

Alex Bitto napísal recenziu

01.11.2022 11:03

Márne hladám v tychto knihách niečo zmysluplné, nikdy som to nenašiel, preto hviezda dole , ale Don Miguel píše dobre takým "inším sposobom" takže preto 4 hviezdy , raz sa oplatí prečitat ale potom už to nemá zmysel so všetkou uprimnostou k tejto knihe.Odporučam len ak ste zvedaví ale ak hladáte vačši zmysel tak toto potom nie je pre vás , bude to len strata času.

Čítať viac

3
Alex

Alex Bitto prečítal knihu

01.11.2022 10:46

3
3

Alex Bitto napísal recenziu

26.10.2022 18:07

Tažko sa mi ju čitalo, má to hlboký a zložitý zmysel pochopenia pointy z uhla pohladu, ja som to pochopil skor ako to že netreba svoj život vyslovene podmanit práci ako to spravil dotyčny hrdina ,navádza na zamyslenie sa medzi balansom v praci a žitím svojho života, čo hrdina čiastočne aj premárnil a snažil sa to dohnat v neskoršom veku.Kniha vhodna aj do tejto doby.Odporučam

Čítať viac

3
3

Alex Bitto napísal recenziu

26.10.2022 18:01

Nechcel som byt až tak uprimny ale nič nenarobím, je to proste pre mna len dalšia motivačna kniha bez učinku, alebo som už ja tak osobne chladný človek? neviem ale na mna nemala žiadny učinok,prečitat sa dá niečo sa na vás možno chytí lebo je trocha odlišnejšia ako ostatné , nakolko učinku nemala na mna odoberám tak hviezdu inak kniha za tie peniaze je ok.

Čítať viac

3
3

Alex Bitto napísal recenziu

26.10.2022 17:58

Kniha je síce napísana lahšie neposobí ako bestseller alebo niečo také, ale rozhodne má svoj účinok, teda na človeka ktorý sa zaujima o plnohodnotný život a nie ten materialistický v ktorom aktuálne žijeme, hladal som v nej odpovede a iný pohlad na život hlavne bez penazí lebo sám ich osobne nemám v láske tak kniha mi sadla ale nemusí každému, nie je to kniha pre každého.Ak sa dostane do spravnych rúk tak má svoj učinok ak nie tak bude len pre vás nezaujimava obyčajna kniha ktorá nestojí ani za čas.

Čítať viac

„Reťaz je vždy len taká pevná, ako je pevný jej najslabší­ článok. “

Slovenská mafia - Ján Petrovič, 2019
Slovenská mafia
Ján Petrovič