popis Vedeli ste, že...? Ponúkame vám najviac možností platby spomedzi všetkých internetových obchodov - až 14 spôsobov!

Rezervácia knihy v kníhkupectve: často kladené otázky

Tu nájdete na jednom mieste všetky informácie o tom, ako funguje služba rezervácie knihy v kníhkupectve.

Čo je služba Rezervácia knihy v kníhkupectve a ako to funguje?

Chcete si kúpiť knihu v kníhkupectve, no bojíte sa, že sa vypredá, kým prídete? Titul si môžete vopred rezervovať na meno v jednom z našich kníhkupectiev. Na stránke detailu knihy kliknite na "Rezervovať v kníhkupectve za..." , vyberte si kníhkupectvo a vpíšte do formulára svoje meno a mobilné číslo. O priebehu rezervácie vás budeme informovať dvomi SMS správami. Jednou Vám potvrdíme, že sme žiadosť o rezerváciu zaznamenali a druhú pošleme v momente keď bude rezervácia pripravená. Po prijatí druhej SMS správy si môžete rezerváciu vyzdvihnúť. Potom stačí už len prísť k našej pokladni a kolegovia vám rezerváciu nájdu podľa mena.

Je táto rezervácia v kníhkupectve záväzná?

Táto rezervácia je bezplatná a nezáväzná, za titul zaplatíte až pri jeho prevzatí. Ak si knihu nevyzdvihnete do dvoch kalendárnych dní od potvrdenia dostupnosti, rezervácia bude zrušená. V praxi to znamená, že ak si rezerváciu vytvoríte v piatok na obed, knižku Vám budeme rezervovať do nedeľného večera.

Znamená to, že titul na 100% dostanem?

Radi by sme vám to sľúbili, ale vždy sa môže stať, že k dispozícii máme už len posledný kus, ktorý môže byť poškodený, stratený alebo rezervovaný pre iného zákazníka. Preto je treba počkať na potvrdzujúcu SMS s informáciou, že rezerváciu máme pre Vás pripravenú.

Aká bude cena mojej rezervácie?

Za titul vždy zaplatíte cenu, ktorú pri vytvorení rezervácie uvádzame. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pri nákupe v kamenných kníhkupectvách a môže sa odlišovať od ceny uvedenej v internetovom kníhkupectve.

Ako môžem za rezerváciu zaplatiť?

Môžete platiť v hotovosti, platobnou kartou, prípadne darčekovou poukážkou. Čiže rovnako, ako keby ste titul našli v poličke a doniesli k pokladni.

Kedy a kde si môžem rezerváciu vyzdvihnúť?

Rezerváciu nie je možné vyzdvihnúť hneď, pripravujeme ich dva krát do dňa. V prvej SMS správe Vás budeme informovať ako rýchlo vieme preveriť dostupnosť titulu. Druhá SMS Vás bude informovať, že rezervácia už je pripravená.

Prečo nie je v zozname moje obľúbené kníhkupectvo?

Lebo Vami vybraný titul sa v ňom nenachádza a tak nie je možné si ho rezervovať. Môžete si naň však vytvoriť online objednávku a nechať si ho do kníhkupectva doručiť na osobný odber (v tomto prípade zaplatíte za titul cenu uvedenú na webe ako „Naša cena“).

Aký je rozdiel medzi rezerváciou a internetovou objednávkou?

Rezervácia sa týka titulov, ktoré máme na sklade priamo v kníhkupectve a titul je v cene platnej pre kamenné kníhkupectvá. Internetové objednávky vybavujeme nasledovne a platí pre ne cena, ktorú na webe uvádzame ako "Naša cena".

Neposudzujte knihu ako ženu - podľa pekného vzhľadu. (Maupassant)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 454 471,75 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička