popis Vedeli ste, že...? U nás môžete nakupovať aj cez mobilné aplikácie a mobilný web.

Rezervácia knihy v kníhkupectve: často kladené otázky

Tu nájdete na jednom mieste všetky informácie o tom, ako funguje služba rezervácie knihy v kníhkupectve.

Čo je služba Rezervácia knihy v kníhkupectve a ako to funguje?

Chcete si kúpiť knihu v kníhkupectve, no bojíte sa, že sa vypredá, kým prídete? Titul si môžete vopred rezervovať na meno v jednom z našich kníhkupectiev. Na stránke detailu knihy kliknite na "Rezervovať v kníhkupectve za..." , vyberte si kníhkupectvo a vpíšte do formulára svoje meno a mobilné číslo. O priebehu rezervácie vás budeme informovať dvomi SMS správami. Jednou Vám potvrdíme, že sme žiadosť o rezerváciu zaznamenali a druhú pošleme v momente keď bude rezervácia pripravená. Po prijatí druhej SMS správy si môžete rezerváciu vyzdvihnúť. Potom stačí už len prísť k našej pokladni a kolegovia vám rezerváciu nájdu podľa mena.

Je táto rezervácia v kníhkupectve záväzná?

Táto rezervácia je bezplatná a nezáväzná, za titul zaplatíte až pri jeho prevzatí. Ak si knihu nevyzdvihnete do dvoch kalendárnych dní od potvrdenia dostupnosti, rezervácia bude zrušená. V praxi to znamená, že ak si rezerváciu vytvoríte v piatok na obed, knižku Vám budeme rezervovať do nedeľného večera.

Znamená to, že titul na 100% dostanem?

Radi by sme vám to sľúbili, ale vždy sa môže stať, že k dispozícii máme už len posledný kus, ktorý môže byť poškodený, stratený alebo rezervovaný pre iného zákazníka. Preto je treba počkať na potvrdzujúcu SMS s informáciou, že rezerváciu máme pre Vás pripravenú.

Aká bude cena mojej rezervácie?

Za titul vždy zaplatíte cenu, ktorú pri vytvorení rezervácie uvádzame. Upozorňujeme, že uvedená cena platí pri nákupe v kamenných kníhkupectvách a môže sa odlišovať od ceny uvedenej v internetovom kníhkupectve.

Ako môžem za rezerváciu zaplatiť?

Môžete platiť v hotovosti, platobnou kartou, prípadne darčekovou poukážkou. Čiže rovnako, ako keby ste titul našli v poličke a doniesli k pokladni.

Kedy a kde si môžem rezerváciu vyzdvihnúť?

Rezerváciu nie je možné vyzdvihnúť hneď, pripravujeme ich dva krát do dňa. V prvej SMS správe Vás budeme informovať ako rýchlo vieme preveriť dostupnosť titulu. Druhá SMS Vás bude informovať, že rezervácia už je pripravená.

Prečo nie je v zozname moje obľúbené kníhkupectvo?

Lebo Vami vybraný titul sa v ňom nenachádza a tak nie je možné si ho rezervovať. Môžete si naň však vytvoriť online objednávku a nechať si ho do kníhkupectva doručiť na osobný odber (v tomto prípade zaplatíte za titul cenu uvedenú na webe ako „Naša cena“).

Aký je rozdiel medzi rezerváciou a internetovou objednávkou?

Rezervácia sa týka titulov, ktoré máme na sklade priamo v kníhkupectve a titul je v cene platnej pre kamenné kníhkupectvá. Internetové objednávky vybavujeme nasledovne a platí pre ne cena, ktorú na webe uvádzame ako "Naša cena".

Myslím si, že je prirodzená potreba človeka počúvať príbeh iného človeka... vďaka tomu cítime, že tu nie sme sami. (George Guidall)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 398 993,15 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička