Knihy
E-knihy

Junior programátor

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!
Miesto práce:
Bratislava - kancelária
Typ úväzku:
plný úväzok / na dohodu (brigády)
Nástup:
Ihneď
Základný plat (brutto):
1400-1600 €/mesiac (plný úväzok), 9€/hod. (na dohodu)

Ovládaš tieto jazyky?

  • HTML
  • PHP
  • MySQL
  • JavaScript

Si naviac odhodlaný neustále na sebe makať a zlepšovať sa? Ak je odpoveď na naše otázky "ÁNO", tak určite čítaj ďalej :-)

V Martinuse hľadáme do tímu junior programátora. Tu sú štyri dôležité veci, ktoré by si mal/a spĺňať, aby si mohol/a patriť medzi nás:

Prvé skúsenosti

Máš za sebou aj dve-tri zlé skúsenosti pri práci na projekte, ale už si sa poučil/a a vieš čo robiť, aby si doviedol/a svoje úlohy od začiatku až do konca úspešne? Smeješ sa zo svojich starých zdrojových kódov? Bez nejakých základných skúseností to nejde. Hľadáme preto niekoho, kto už vie, čo je to popáliť sa pri vývoji. Na druhej strane budeme radi, ak sa spolu s nami posunieš ešte ďalej.

Dôslednosť

Nevyvíjame teleport ani podmorskú ponorku, ale to neznamená, že si môžeme dovoliť nedôslednú prácu programátora. Potrebujeme človeka, ktorý je dôsledný, ktorý rozmýšľa vždy o krok dopredu, ako robiť veci ešte lepšie. Zároveň sa však zbytočne nezdržiava a vždy hľadá tú najefektívnejšiu cestu.

Výzvy

V Martinuse radi skúšame nové veci. Boli sme jedným z prvých elektronických obchodov na Slovensku, ešte v čase, keď to takmer nikto nerobil. A chceme v tom pokračovať. Rád/a skúšaš nové veci, vymýšľaš a hráš sa? Bod pre teba.

Človečina

Nehľadáme zamestnanca, ale parťáka, s ktorým nám bude dobre. Za odmenu bude dobre aj tebe s nami :-) Pozitívne naladenie a chuť hýbať spoločne vecami sú zakódované priamo v pracovnej zmluve. Keď k nám prídeš, zažiješ to na vlastnej koži.

Tak čo, trúfaš si?

Pošli nám životopis a namiesto motivačného listu pokojne zbaľ nejaký starší projekt, nech sa môžeme pozrieť na zdrojový kód. Na základe toho ťa pozveme k nám na návštevu. Tešíme sa na teba :-)

Tvoji budúci kolegovia z Martinusu.

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia