Kníhkaviarnik/Kníhkaviarnička pre Martinus v Bratislave

Miesto práce:
Bratislava - Obchodná (Martinus) / Bratislava - Nivy (Martinus)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Nástup:
august/september 2022
Základný plat (brutto):
od 4 €/hodina
Reakcie prijímame:
do 30.9.2022

Si náš človek?

 • Zaspávaš s knihou v ruke a bez šálky kvalitnej kávy si nevieš predstaviť deň?
 • Vychutnávaš si každý diel tvojej obľúbenej knihy tak ako kúsok svojho obľúbeného koláča?
 • Chceš spolu s nami úsmevom a prozákazníckym prístupom vylepšiť nejeden deň našim hosťom aj kolegom?

  Trikrát “ÁNO”? Čítaj ďalej! :-)

Kníhkaviarnik/Kníhkaviarnička pre Martinus v Bratislave

Pre naše kníhkaviarne Martinus v Bratislave na Obchodnej ulici a na Nivách hľadáme šikovného kolegu/yňu na na pozíciu kníhkaviarnik/čka. Ak máš nad 18 rokov, si z Bratislavy a okolia, máš čas k nám prísť aspoň trikrát do týždňa a hľadáš zmysluplnú brigádu, čítaj ďalej.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Rola kníhkaviarnika sa vyznačuje kombináciou bystrosti kníhkupca a šikovnosti kaviarnika a preto ...

 • budeš denne komunikovať so zákazníkmi kníhkupectva a hosťami kníhkaviarne, aby vždy našli to, po čo si k nám prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň.
 • budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým knižným i neknižným tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom.
 • budeš si budovať prehľad o knižných i gastro novinkách.
 • budeš trpezlivo pomáhať našim zákazníkom s riešením ich reklamácií či plnením ich želaní.
 • budeš aj jeden z hrdinov, ktorý ich zachráni a uloží v kníhkupectve na správne miesto.
 • budeš prinášať hosťom kníhkaviarne gastro zážitky a vzdelávať sa v súčasných kávových trendoch.

Na čo sa môžeš tešiť?

 • na stabilné zázemie firmy, kde sa snažíme robiť veci správne a kde nám na ľuďoch naozaj záleží
 • na firemnú kultúru, kde si naživo či na našej internej sociálnej sieti zdieľame zážitky, posielame ocenenia či meriame našu náladu a otáčky, na ktorých fičíme :).
 • na zľavy na knižný a neknižný tovar
 • na partiu skvelých ľudí, ktorých spája láska ku knihám
 • na flexibilný pracovný čas, ktorý budeš vedieť zladiť so štúdiom a svojimi záľubami
 • na možnosť rozvíjať a vzdelávať sa spolu s nami

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba. Všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti.

Budeme sa tešiť :-)

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Všetko, čo sa stane, sa stane. Všetko, čo pritom, ako sa stane, spôsobí, aby sa stalo niečo iné, spôsobí, aby sa stalo niečo iné. Všetko, čo pritom, ako sa stane, spôsobí, aby sa stalo znova, sa znova stane. Nemusí sa to však stať presne v tomto poradí.“