Kníhkaviarnik/Kníhkaviarnička pre Martinus v Bratislave (Obchodná ul.)

Miesto práce:
Bratislava - Obchodná (Martinus)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Nástup:
máj 2022
Základný plat (brutto):
4 €/hodina
Reakcie prijímame:
do 31.5.2022

Si náš človek?

 • Zaspávaš s knihou v ruke a bez šálky kvalitnej kávy si nevieš predstaviť deň?
 • Vychutnávaš si každý diel tvojej obľúbenej knihy tak ako kúsok svojho obľúbeného koláča?
 • Chceš spolu s nami úsmevom a prozákazníckym prístupom vylepšiť nejeden deň našim hosťom aj kolegom?

  Trikrát “ÁNO”? Čítaj ďalej! :-)

Kníhkaviarnik/Kníhkaviarnička pre Martinus v Bratislave (Obchodná ul.)

Do našej najväčšej kníhkaviarne Martinus v Bratislave na Obchodnej ulici hľadáme šikovného kolegu/yňu na na pozíciu kníhkaviarnik/čka. Ak máš nad 18 rokov, si z Bratislavy a okolia, máš čas k nám prísť aspoň trikrát do týždňa a hľadáš zmysluplnú brigádu, čítaj ďalej.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Rola kníhkaviarnika sa vyznačuje kombináciou bystrosti kníhkupca a šikovnosti kaviarnika a preto ...

 • budeš denne komunikovať so zákazníkmi kníhkupectva a hosťami kníhkaviarne, aby vždy našli to, po čo si k nám prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň.
 • budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým knižným i neknižným tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom.
 • budeš si budovať prehľad o knižných i gastro novinkách.
 • budeš trpezlivo pomáhať našim zákazníkom s riešením ich reklamácií či plnením ich želaní.
 • budeš aj jeden z hrdinov, ktorý ich zachráni a uloží v kníhkupectve na správne miesto.
 • budeš prinášať hosťom kníhkaviarne gastro zážitky a vzdelávať sa v súčasných kávových trendoch.

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba. Všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti.

Budeme sa tešiť :-)

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Sme zrodení zo zeme, s láskou ju obrábame a ona nám na oplátku dáva všetko, čo potrebujeme. Keď zomrieme, vrátime sa do nej. Vlastne jej patríme.“

Brieždenie v Dženíne - Susan Abulhawová
Brieždenie v Dženíne
Susan Abulhawová