Naše kníhkupectvá sú zatvorené :(
Stále sme tu však pre vás na webe. Viac info
Knihy
E-knihy

Martinus v Trnave hľadá vianočných škriatkov

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!
Miesto práce:
Trnava (Martinus)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Nástup:
ihneď
Základný plat (brutto):
3,40 €/hodinu

Si náš človek?

  • Máš rád Vianoce a srší z teba pravá predvianočná nálada už od septembra?
  • Chceš si privyrobiť na vianočné darčeky a hľadáš krátkodobú brigádu do Vianoc?
  • Máš rád vôňu kníh a nevyľaká ťa ich váha?

Trikrát “áno”? Čítaj ďalej! :-)

Do nášho trnavského kníhkupectva hľadáme šikovných vianočných škriatkov :-) Hľadáme pomocníkov z Trnavy a okolia na predvianočné obdobie, ktorí nám pomôžu:

  • naceňovať nový tovar v sklade
  • pomáhať skúsenejším škriatkom s obsluhou našich zákazníkov, aby si každý odniesol pod stromček ten najlepší darček.

Na čo sa môžeš tešiť?

  • na super partiu
  • na predvianočnú náladu :-)
  • na zľavy na knižky aj neknižný tovar

Akých škriatkov hľadáme?

Knihomoľov, ktorí hľadajú predvianočnú brigádu. Ak máš nad 18 rokov a láka ťa práca v Martinuse pošli nám životopis a krátky motivačný list, v ktorom nám prezradíš, prečo by si bol najlepším vianočným martinusáckym škriatkom.

Tešíme sa na Teba!

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev