Kaviarnik/Kaviarnička pre Foxford v Martine (brigáda)

Miesto práce:
Martin (Martinus)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Nástup:
január 2022
Základný plat (brutto):
4 €/hodina
Reakcie prijímame:
do 31.1.2022

Čím by si nás mal osloviť?

 • Vášňou pre kofeín. Káva je totiž naša závislosť!
 • Chuťou učiť sa. Zvykli sme si totiž, že učenie je zábava. Tak prečo sa nebaviť?
 • Úsmevom a prozákazníckym prístupom. Vylepšíš nimi deň hosťom i kolegom.

Tak čo, ideš do toho s nami? :-)

Kaviarnik/Kaviarnička pre Foxford v Martine (brigáda)

Svet gastra má za sebou ťažký rok a možno aj ty rozmýšľaš, či nie je riskantné sa do jeho vôd ponoriť.

Ako to vnímame my v Martinuse?

Počas pandémie sme si opäť potvrdili, že máme nielen tých najlepších zákazníkov, ktorí nás podržali, ale pracujú u nás skvelí ľudia, ktorí vymyslia aj nemožné, aby sme sa s kolegami z kníhkaviarní nemuseli ani počas obdobia zatvorených prevádzok rozlúčiť. Tak sa stalo, že z našich baristov sa počas pandémie nachíľku stali kníhkupci a kníhkupkyne a aj vďaka tomu náš tím zostal kompletný, naučili sme sa od seba mnoho nových vecí a získali nové skúsenosti.

Spolu s uvoľňujúcimi sa opatreniami sa aj naše kníhkaviarne Foxford dostávajú do klasického režimu a opäť vítajú všetkých milovníkov kávy, koláčikov a dobrých kníh. Preto hľadáme do nášho FOXFORDU v Martine šikovného kaviarnika či šikovnú kaviarničku. Potešíme sa, ak máš za sebou už aspoň rok skúseností na pozícii barista/baristka či čašník/čašníčka a kávovar je tvoj verný kamarát, no radi dáme príležitosti aj nádejným, učenia sa chtivým, budúcim kávovým majstrom.

Ako si ťa predstavujeme:

 • Nebojíš sa nových výziev a s ľahkosťou zvládaš každú, aj menej štandardnú, situáciu.
 • Láka ťa predstava, že vďaka svojej práci vieš ľuďom spríjemniť deň a vyčariť úsmev na tvári.
 • Vôňa čerstvo praženej kávy je tvojou vášňou, životabudičom a hnacím motorom.
 • Nemohol by si pracovať len tak kdekoľvek - je pre teba dôležitá firemná kultúra a kolegovia sú pre teba skôr kamaráti.

Môžeš získať:

 • Zmysluplnú brigádu.
 • Skvelý tím (bez preháňania) kávových a knižných nadšencov.
 • Podporu a zázemie stabilnej, spoločensky zodpovednej spoločnosti.
 • Kaviarenské zručnosti - naučíme ťa pripraviť kvalitné espresso či umelecké kapučíno, vábne naservírovať koláč a ladne kľučkovať pomedzi stoly s plne naloženou táckou.
 • Širokú ponuku interného (aj nekávového :)) vzdelávania, vďaka ktorému budeš môcť byť #stálelepší.

Ak sa ešte stále potrebuješ presvedčiť, prečo práve my, zavítaj na náš Instagram alebo nás príď rovno navštíviť na kávičku a navnímaj atmosféru našich kaviarní Foxford :).

A ak ťa zaujala naša ponuka:

 • Pošli nám životopis a krátky motivačný list, v ktorom sa nám predstavíš a povieš nám, prečo práve táto pozícia je pre teba tá pravá.
 • Prípadne nám akýmkoľvek spôsobom odprezentuj tvoju lásku ku káve a kofeínu! Budeme sa na teba tešiť :-)

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev