Knihy
E-knihy

Martinus v Bratislave (OC Cubicon) hľadá kníhkaviarnika (nová)

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!
Miesto práce:
Bratislava - Cubicon (Martinus)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Nástup:
ihneď
Základný plat (brutto):
3,60 €/hodinu

Si náš človek?

  • Zaspávaš s knihou v ruke a bez šálky kvalitnej kávy si nevieš predstaviť deň?
  • Vychutnávaš si každý diel tvojej obľúbenej knihy tak ako kúsok svojho obľúbeného koláča?
  • Chceš spolu s nami úsmevom a prozákazníckym prístupom vylepšiť nejeden deň našim hosťom aj kolegom?

Trikrát “ÁNO”? Čítaj ďalej! :-)

Do nášho bratislavského kníhkupectva Martinus a kníhkaviarne Foxford v OC Cubicon - Mlynská dolina hľadáme šikovného kolegu/yňu na na pozíciu kníhkaviarnik/čka.

Našiel si sa v troch otázkach? Si naviac priateľský a komunikatívny? Rád pracuješ v príjemnom kolektíve, ale nezaskočí ťa ani keď máš úlohu dokončiť sám? Ak máš nad 18 rokov a hľadáš brigádu, kde budeš obklopený voňavou kávou, knihami a hlavne partiou skvelých ľudí, čítaj ďalej.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Rola kníhkaviarnika sa vyznačuje kombináciou bystrosti kníhkupca a šikovnosti kaviarnika a preto ...

  • budeš denne komunikovať so zákazníkmi kníhkupectva a hosťami kníhkaviarne, aby vždy našli to, po čo si k nám prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň.
  • budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým knižným i neknižným tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom.
  • budeš si budovať prehľad o knižných i gastro novinkách.
  • budeš trpezlivo pomáhať našim zákazníkom s riešením ich reklamácií či plnením ich želaní.
  • budeš aj jeden z hrdinov, ktorý ich zachráni a uloží v kníhkupectve na správne miesto.
  • budeš prinášať hosťom kníhkaviarne gastro zážitky a vzdelávať sa v súčasných kávových trendoch.

Hľadáme človeka s plným nasadením na brigádu.

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve teba.

Ak si dočítal/a tento inzerát až sem, spomínaný motivačný list zakonči slovami "... a preto som pripravený/á prijať túto výzvu!"

Budeme sa tešiť :-)

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka