Kníhkaviarnik/Kníhkaviarnička pre Martinus v Bratislave (brigáda)

Miesto práce:
Bratislava - Obchodná (Martinus) / Bratislava - Cubicon (Martinus) / Bratislava - Nivy (Martinus)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Nástup:
január 2022
Základný plat (brutto):
4 €/hodina
Reakcie prijímame:
do 31.1.2022

Si náš človek?

  • Zaspávaš s knihou v ruke a bez šálky kvalitnej kávy si nevieš predstaviť deň?
  • Vychutnávaš si každý diel tvojej obľúbenej knihy tak ako kúsok svojho obľúbeného koláča?
  • Chceš spolu s nami úsmevom a prozákazníckym prístupom vylepšiť nejeden deň našim hosťom aj kolegom?

Trikrát “ÁNO”? Čítaj ďalej! :-)

Kníhkaviarnik/Kníhkaviarnička pre Martinus v Bratislave (brigáda)

Do našich bratislavských kníhkupectiev Martinus a kníhkaviarní Foxford (Cubicon, Nivy, Obchodná) hľadáme nových šikovných kolegov a kolegyne na pozíciu kníhkaviarnik/kníhkaviarnička.

Našiel si sa v troch otázkach? Si naviac priateľský a komunikatívny? Rád pracuješ v príjemnom kolektíve, ale nezaskočí ťa ani keď máš úlohu dokončiť sám? Ak máš nad 18 rokov a hľadáš zmysluplnú brigádu, kde budeš obklopený voňavou kávou, knihami a hlavne partiou skvelých ľudí, čítaj ďalej.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Rola kníhkaviarnika sa vyznačuje kombináciou bystrosti kníhkupca a šikovnosti kaviarnika a preto ...

  • budeš denne komunikovať so zákazníkmi kníhkupectva a hosťami kníhkaviarne, aby vždy našli to, po čo si k nám prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň.
  • budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým knižným i neknižným tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom.
  • budeš si budovať prehľad o knižných i gastro novinkách.
  • budeš trpezlivo pomáhať našim zákazníkom s riešením ich reklamácií či plnením ich želaní.
  • budeš aj jeden z hrdinov, ktorý ich zachráni a uloží v kníhkupectve na správne miesto.
  • budeš prinášať hosťom kníhkaviarne gastro zážitky a vzdelávať sa v súčasných kávových trendoch.

Praktické informácie na záver

Pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve teba. A ak si dočítal/a tento inzerát až sem, spomínaný motivačný list zakonči slovami "... a preto som pripravený/á prijať túto výzvu!"

Ak ti niektorá z našich bratislavských prevádzok vyhovuje viac a preferoval/a by si v nej brigádovať, vyplň nám prosím formulár, ktorý ti príde emailom akonáhle nám pošleš tvoju žiadosť o brigádu.

Budeme sa na teba tešiť :-)

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev