Knihy
E-knihy

Martinus hľadá brigádnikov do centrálneho skladu (nová)

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!
Miesto práce:
Martin Centrála (Martinus)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
4 €/hodinu

Si náš človek?

  • Hľadáš predvianočnú brigádu, kde budeš v pohybe a kde ti deň doslova „ubehne“?
  • Chceš pracovať medzi tisíckami kníh a skvelými ľuďmi aj 5x v týždni?
  • Máš silu za dvoch a nevyľaká ťa ani krabica plná kníh?

Trikrát „ÁNO“? Tak čítaj ďalej! :-)

V Martinuse začínajú Vianoce už v septembri! Nie je to úžasné? :-) Do nášho centrálneho skladu hľadáme šikovných brigádnikov. Teraz máš možnosť zapadnúť do našej partie na (nielen) predvianočné obdobie.

Nahliadni do našej centrály ;-)

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

  • Budeš pomáhať s vybavovaním a kompletizovaním objednávok v sklade
  • Budeš kontrolovať, baliť, a expedovať zásielky, aby sa knižky dostali k našim zákazníkom včas a v poriadku
  • Zaúčanie zvládne každý a už po 10 minutách môžeš samostatne fungovať

Na čo sa môžeš tešiť?

  • Férové ohodnotenie a priateľský kolektív sú samozrejmosťou
  • Užiješ si zľavu na predvianočný nákup knižného a neknižného tovaru v Martinuse
  • V predvianočnom období sa postaráme aj o tvoje chuťové poháriky a nenecháme ťa hladným – po odpracovaní celého dňa je večera „na nás“
  • Denne nabeháš po sklade aj 10 km, takže už nebudeš musieť investovať do fitka :-)

Zaujala ťa naša ponuka?

Ak si sa v tejto ponuke našiel/našla, predstav nám seba a svoje skúsenosti v krátkom motivačnom liste a vyplň nám prosím tento krátky dotazník. Budeme sa tešiť!

Výberové konanie bude prebiehať nepretržite od septembra až do decembra 2020. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka