Knihy
E-knihy

Martinus hľadá webdizajnéra/frontend programátora

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!
Miesto práce:
Bratislava - kancelária
Typ úväzku:
plný úväzok / živnosť
Nástup:
ihneď
Základný plat (brutto):
od 1800

Koho hľadáme?

  • ak máš chuť podieľať sa na tom ako vyzerá web Martinusu,
  • ak máš nadšenie pre grafiku a UX/UI,
  • ak svoj Javascript píšes v ES6 a potom builduješ cez yarn, na CSSko máš tiež postprocessor a kód si ukladáš v gite

potom si náš človek a my ťa hľadáme!

Do nášho tímu vývojárov nášho webu hľadáme frontend programátora.

V skratke: Hľadáme človeka s expertnými skúsenosti s HTML, CSS, javascriptom a výborným grafickým a UX/UI cítením :). Pomôžu skúsenosti s používaním yarn, npm a gulpom, nakoľko s nimi pracujeme denne.

Aké ďalšie technológie používame? V JS používame ES6, vlastné vanilla componenty, jQuery a pár knižníc z npm. Ďalšie vítané znalosti: SCSS (alebo Sass), PUG a práca s Gitom, Bootstrap, Flexbox a “mobile first”. Viac informácii zistíš tak, že sa pozrieš na náš aktuálny UI framework.

Vítané sú skúsenosti so štandardnými grafickými programami (Photoshop, Sketch, ap.).

Na akých projektoch budeš pracovať

  • budeš pripravovať grafiku, CSS a HTML pre nové podstránky (napríklad nové kampane) a nové projekty
  • pomôžeš do nášho UI frameworku pripraviť nový prvok, ak sa ukáže, že ho potrebujeme
  • budeš hlavný (priamy) používateľ nášho UI frameworku, čo zahŕňa, jeho rozvoj, aktualizácie, organizáciu kódu ako aj vlastníctvo tohto assetu
    • tvojím kamarátom bude naša CI, s ktorou chceme, aby náš web bol v súlade :)

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám životopis, motivačný list a pokojne zbaľ aj nejaký starší projekt (alebo pošli odkaz), nech sa môžeme pozrieť na zdrojový kód. Na základe toho ťa pozveme k nám na návštevu. Tešíme sa na teba :-)

Tvoji budúci kolegovia z Martinusu.

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Daždivé dni by sa mali tráviť doma, so šálkou čaju a dobrou knihou.“

Bill Watterson