Knihy
E-knihy

Martinus na Obchodnej hľadá kníhkupca - TPP

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!
Miesto práce:
Bratislava - Obchodná (Martinus)
Typ úväzku:
plný úväzok
Nástup:
ihneď (11,5 hod. zmeny/krátky dlhý týždeň)
Základný plat (brutto):
750 €/mesiac

Si náš človek?

 • Zaspávaš s knihou v ruke a budíš sa s radosťou, že sa cestou v autobuse opäť ponoríš do jej stránok?
 • Tešíš sa na moment, kedy vyjde ďalší diel tvojej obľúbenej knihy tak ako na Vianoce?
 • Musia ťa kamaráti či rodina pravidelne stopnúť, aby si sa preladil na inú ako knižnú tému?

Trikrát “áno”? Čítaj ďalej! :-)

Do nášho bratislavského kníhkupectva na Obchodnej ulici hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na trvalý pracovný pomer na pozíciu kníhkupec.

Našiel si sa v troch otázkach? Túžiš spolu s nami denne prinášať našim zákazníkom príbehy a nevyľaká ťa ani práca na zmeny (krátky a dlhý týždeň)? Darmo, asi si náš človek!

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

 • budeš denne komunikovať so zákazníkmi, aby vždy našli to, po čo si do kníhkupectva prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň
 • budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom
 • budeš si budovať prehľad o novinkách a zaujímavých knihách naprieč žánrami
 • budeš trpezlivo pomáhať našim zákazníkom s ich požiadavkami
 • budeš aj jeden z hrdinov, ktorý zachráni rozhádzané knižky a uloží ich v kníhkupectve na správne miesto
 • a ak budeš na sebe pracovať a rozvíjať sa, môžeš sa stať vedúcim zmeny

Na čo sa môžeš tešiť?

 • na partiu skvelých ľudí, ktorých spája láska ku knihám.
 • na zľavy (nielen) na knižky, aby si mohol zaplniť svoju knižnicu novinkami ako prvý.
 • na možnosť rozvíjať a vzdelávať sa spolu s nami.
 • na veselé martinusácke teambuildingy.

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám motivačný list, v ktorom nám predstavíš a pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve teba. Pripoj k nemu aj svoj životopis.

Budeme sa tešiť :-)

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Daždivé dni by sa mali tráviť doma, so šálkou čaju a dobrou knihou.“

Bill Watterson