Kníhkupec/Kníhkupkyňa pre Martinus v Bratislave (Obchodná)

Miesto práce:
Bratislava - Obchodná (Martinus)
Typ úväzku:
plný úväzok
Nástup:
jún 2022
Základný plat (brutto):
830 €/mesiac
Reakcie prijímame:
do 31.5.2022

Si náš človek?

 • Zaspávaš s knihou v ruke a budíš sa s radosťou, že sa cestou v autobuse opäť ponoríš do jej stránok?
 • Musia ťa kamaráti či rodina pravidelne stopnúť, aby si sa preladil na inú ako knižnú tému?
 • Si zodpovedný, neodchádzaš od nedorobených úloh a doťahuješ veci do konca?

Trikrát “áno”? Čítaj ďalej! :-)

Kníhkupec/Kníhkupkyňa pre Martinus v Bratislave (Obchodná)

Do nášho kníhkupectva Martinus v Bratislave na Obchodnej ulici hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na trvalý pracovný pomer na pozíciu kníhkupec/kníhkupkyňa.

Našiel si sa v troch otázkach a túžiš spolu s nami denne prinášať našim zákazníkom príbehy? Darmo, asi si náš človek!

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

 • budeš denne komunikovať so zákazníkmi, aby vždy našli to, po čo si do kníhkupectva prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň
 • budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom
 • budeš si budovať prehľad o novinkách a zaujímavých knihách naprieč žánrami
 • budeš trpezlivo pomáhať našim zákazníkom s ich požiadavkami a reklamáciami
 • budeš riešiť drobné administratívne úlohy, uzávierky pokladní a odovzdávanie podkladov pre finančné oddelenie (excel na pokročilej úrovni je teda potrebný)
 • a ak budeš na sebe pracovať a rozvíjať sa, môžeš sa stať vedúcim zmeny

Na čo sa môžeš tešiť?

 • na partiu skvelých ľudí, ktorých spája láska ku knihám.
 • na zľavy (nielen) na knižky, aby si mohol zaplniť svoju knižnicu novinkami ako prvý.
 • na možnosť rozvíjať a vzdelávať sa spolu s nami.
 • na veselé martinusácke teambuildingy (v offline či online svete :)).

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám motivačný list, v ktorom nám predstavíš a pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve teba. Pripoj k nemu aj svoj životopis.

Budeme sa tešiť :-)

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Nevěřím v obchod. Všechny stroje pokládám za haraburdí, sčítací stroje, automobily, lokomotivy, letadla, ano i kola. Nevěřím v dopravu, v přenášení těla z místa na místo, a rád bych vědel, kam kdo kdy šel. Odešel někdy někdo ze sebe samého? Je kterákoli z cest tak obrovská a zajímavá, jako cesta duše životem? Je konec kterékoli z cest tak krásny jako smrt.“