Kaviarnik/Kaviarnička pre Foxford v Poprade (TPP)

Miesto práce:
Poprad (Martinus)
Typ úväzku:
plný úväzok
Nástup:
ihneď
Základný plat (brutto):
780 €/mesiac
Reakcie prijímame:
do 31.1.2022

Čím by si nás mal osloviť?

 • Vášňou a záujmom o kávu. Káva je totiž naša závislosť!
 • Chuťou zlepšovať sa a učiť sa #stálelepší
 • Úsmevom a prozákazníckym prístupom. Vylepšíš nimi deň hosťom i kolegom.

Tak čo, ideš do toho s nami? :-)

Kaviarnik/Kaviarnička pre Foxford v Poprade (TPP)

Svet gastra má za sebou ťažký rok a možno aj ty rozmýšľaš, či nie je riskantné (opäť) sa do jeho vôd ponoriť.

Ako to vnímame my v Martinuse?

Počas pandémie sme si potvrdili, že máme nielen tých najlepších zákazníkov, ktorí nás podržali, ale pracujú u nás skvelí ľudia, ktorí vymyslia aj nemožné, aby sme sa s kolegami z kníhkaviarní nemuseli ani počas obdobia zatvorených prevádzok rozlúčiť. Tak sa stalo, že z našich baristov sa počas pandémie nachvíľku stali kníhkupci a kníhkupkyne a aj vďaka tomu náš tím zostal kompletný, naučili sme sa od seba mnoho nových vecí a získali nové skúsenosti.

Spolu s uvoľňujúcimi sa opatreniami sa aj naše kníhkaviarne Foxford dostávajú do klasického režimu a opäť vítajú všetkých milovníkov kávy, koláčikov a dobrých kníh. Preto hľadáme na hlavný pracovný pomer do FOXFORDU šikovného kaviarnika či šikovnú kaviarničku. Potešíme sa, ak máš za sebou už aspoň rok skúseností na pozícii barista/baristka či čašník/čašníčka a kávovar je tvoj verný kamarát, no radi dáme príležitosti aj nádejným, učenia sa chtivým, budúcim kávovým majstrom.

Čo môžeš získať?

 • Stabilné zamestnanie
 • Kaviarenské zručnosti a vedomosti. Naučíme ťa pripraviť kvalitné espresso, vábne naservírovať koláč a ladne kľučkovať pomedzi stoly s plne naloženou táckou
 • Zvládneš s chuťou riešiť štandardné i menej štandardné situácie
 • Komunikácia s ľuďmi sa stane tvojím hobby
 • Kávové vzdelávanie. Zrno, praženie, filtre, senzorika...
 • Čakajú ťa rôzne prednášky aj praktické školenia na profesionálnej úrovni

Čakajú ťa benefity:

 • Zamestnanecké zľavy na nákup v Martinuse a Foxforde
 • Teambuildingy plné zábavy a rozvojových aktivít
 • Interné vzdelávanie

Ešte stále premýšľaš, prečo práve my?

Zavítaj na náš Instagram

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám životopis a motivačný list. Neboj sa v ňom byť sám sebou. Chceme ťa spoznať :-)

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„S knihami je to ako s ľuďmi: len veľmi malý počet niečo znamená a zvyšok sa stráca v množstve.“

Voltaire