Knihy
E-knihy

Senior Projektový manažér pre E-commerce

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!
Miesto práce:
Martin Centrála (Martinus) / Bratislava - kancelária / Praha - kancelária
Typ úväzku:
plný úväzok
Nástup:
Ihneď
Základný plat (brutto):
od 2000 €/mesiac
  • Orientuješ sa vo vodách E-commerce a vieš, že v nich chceš plávať dlhodobo?
  • Baví ťa riadiť a doťahovať projekty doslova od A po Z a vieš sa chopiť aj viacerých výziev súbežne?
  • Kamoši si už z tvojho neutíchajúceho “drajvu” začali robiť srandu? :-)

Trikrát “ÁNO”? Tak čítaj ďalej!

Martinus hľadá Senior Projektového manažéra pre E-commerce. Hľadáme parťáka/čku, ktorý/á:

  • skúsenosti z e-commerce oblasti a výborne sa orientuje v digitálnych témach ako je web, SEO, performance, UX... (znalosť aj českého e-commerce trhu výhodou #žmurk)
  • vie, že úspešný biznis sa nevyhodnocuje iba podľa revenue alebo ROI a nebojí sa pozrieť pod pokličku
  • má silné organizačné, komunikačné schopnosti, ktoré efektívne využíva v projektovom riadení
  • vie, že zákazník je studnicou poznania a informácii a nebojí sa ich získať
  • práca s Google Analytics sú pre neho/ju samozrejmosťou a práca s dátami s číslami radosťou
  • je otvorený/á cestovaniu a remote fungovanie vníma skôr ako výhodu

Hľadáme človeka, ktorý vďaka skúsenostiam môže o sebe prehlásiť, že je senior. Jednoducho niekoho, pre koho je prirodzené pracovať samostatne a vie prevziať zodpovednosť za riadenie projektov a tímu. Rozumej niekoho, kto je praxou ostrieľaný až mu akási, ehm, hrošia koža narástla :-)

Zaujala ťa naša ponuka?

Ak cítiš, že si to práve ty, pošli nám svoj motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že sa s tebou chceme stretnúť aj osobne. Prilož k nemu aj životopis. Budeme sa tešiť.

Tvoji budúci kolegovia z Martinusu.

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia