Xmas
Knihy
E-knihy

Martinus na Obchodnej hľadá vianočných škriatkov

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!
Miesto práce:
Bratislava (Obchodná)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
3 €/hodinu

Si náš človek?

  • Máš rád Vianoce a srší z teba dobrá predvianočná nálada?
  • Chceš si privyrobiť na vianočné darčeky a hľadáš krátkodobú brigádu?
  • Máš rád vôňu kníh a nevyľaká ťa ich váha?

Trikrát “áno”? Čítaj ďalej! :-)

Do nášho bratislavského kníhkupectva na Obchodnej ulici hľadáme šikovných vianočných škriatkov :-) Hľadáme pomocníkov na predvianočné obdobie, ktorí nám pomôžu:

  • naceňovať nový tovar v sklade
  • pomáhať skúsenejším škriatkom s obsluhou našich zákazníkov, aby si každý odniesol pod stromček ten najlepší darček

Na čo sa môžeš tešiť?

  • na super partiu
  • na predvianočnú náladu :-)
  • na zľavy na knižky

Akých škriatkov hľadáme?

Knihomilov, ktorí hľadajú krátkodobú predvianočnú brigádu a môžu pracovať doobeda alebo poobede, napr. popri štúdiu. Ak máš nad 15 rokov a láka ťa práca v Martinuse pošli nám životopis a krátky motivačný list, v ktorom nám prezradíš, prečo by si bol najlepším vianočným martinusáckym škriatkom?

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať mailom.

Súčasťou motivačného listu a CV sú aj Tvoje osobné údaje, preto Ťa musíme informovať, že pri voľbe vhodného kandidáta spolupracujeme so spoločnosťou Profesia, spol. s r.o. (Pribinova 19 811 09 Bratislava, IČO: 35 800 861) a využívame jej systém, v ktorom je vedená databáza kandidátov a kam budú Tvoje osobné údaje zaradené. Z tejto databázy si vyberáme kandidátov, ktorých oslovujeme za účelom výberového konania.

Keďže Tvoje osobné údaje získavame za účelom zaradenia do databázy kandidátov, potrebujeme na ich získanie a spracúvanie Tvoj súhlas my, aj Profesia, spol. s r.o. Po udelení súhlasu Ťa zaradíme do databázy zaujímavých kandidátov a budeme uchovávať Tvoje osobné údaje po dobu troch (3) rokov od jeho udelenia. Tento súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať. V prípade odvolania súhlasu ukončíme uchovávanie a spracúvanie osobných údajov na tento účel.

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov v Martinuse sa nachádzajú tu. Ak si želáte odvolať Váš súhlas, pošlite mail na: dataprotection@profesia.sk.

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka